lekarz Renata Kaczanowska

Chodzę do pani doktor od małego. Zawsze była dla mnie uprzejma, chodź jak każdy człowiek ma prawo mieć gorszy dzień. Diagnoza nie zawsze trafiona, ale jak odgadnąć chorobę mając do dyspozycji oczy, ręce, stetoskop, termometr i drewniany patyczek? A lekarz który skieruje na wszystkie potrzebne badania przestanie zarabiać... Ogólnie polecam rozmawiać, zadawać pytania, lekarza uważać za wsparcie i doradcę w samoleczeniu, a nie wyrocznię.

TA PANI TO DNO!!!!!!!!!!PRZEZ 4 TYGODNIE LECZYŁA MOJEGO 3 MIESIĘCZNEGO SYNA SYROPAMI NA KASZEL AŻ ZNALAZŁ SIĘ W SZPITALU NA ZAPALENIE PŁUC.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najwspanialsza lekarz jaka znam! Chodzilam z moim dzieckiem do polikliniki i tam naokraglo na zwykly katarek dostawalysmy antybiotyk, zero skierowan tylko witrznie problemy a pani Kaczanowska dala skierowanie do laryngologa, alergologa i juz wiemy od czego te infekcje. O co poprosze to zawsze przepisze albo da jeszcze lepszy srodek. Polecam wspanialy lekarz

dla mnie to najlepsza pediatra u jakiej leczyłam swoje pociechy...bardzo fajne podejscie do dzieci..zwracanie sie po imieniu-moze banalne ale wazne, gdy człowiek (dziecko) widzi ze nas pamieta, kojarzy i to calkiem niezle.trafia z diagnozami, kieruje bez problemu do specjalistow, zawsze znajdzie chwile..nawet po godzinach dyzuru..jestem zadowowlona!!polecam!!

Jak byłam małym dzieckiem to bardzo ją lubiłam i dałabym wtedy wszędzie 5*, ale teraz mam 16 lat i jest dla mnie taka oschła. Wyśmiała mnie raz, że udaje chorobę żeby nie iść do szkoły i mnie wyprosiła z gabinetu, a później poszłam do prywatnego lekarza i okazało się, że mam zapalenie płuc. Musiałam w szpitalu leżeć kilka tygodni, a ona twierdzi, że udaje. Dla dzieci jest miła, ale dla nastolatków....

nie polecam, nie trafia z diagnozą, zawsze musieliśmy chodzić do niej z dzieckiem kilka razy a w konsekwencji i tak musieliśmy korzystać z prywatnej wizyty u innego lekarza, jest miła i dla dziecka i dla rodzcica lecz lekarzem dobrym w naszym przypadku zdecydowanie nie jest.

Spóźnia się na dyżur, wychodzi przed czasem, jest obrażona, kiedy przychodzi się na 20 minut przed końcem dyżuru. W ogóle ma się wrażenie, że pani doktor robi wielką łaskę, że przyjmie pacjenta. Ma się wrażenie, że to pacjent jest dla pani doktor, a nie odwrotnie. I to prywatny NZOZ. Niepojęte!

Beznadzieja... Może i do dzieci odnosi się miło, ale już do nastolatków już z niechęcią... Jakby było tego mało skierowania wypisuje z wielką łaską. Jak byłam u niej rok temu to z wielką łaską mnie przyjęła, a za to jej płacą bo to jest jej praca.

Lubi nasze dzieci i leczy je bardzo skutecznie. Ma dużą wiedzę- taki dr House w spódnicy :-) Nie zdarzyło mi się aby na konkretne pytanie o chorobie i metodzie leczenia nie dostać odpowiedzi. Polecam

SZCZERZE POLECAM:))) JEST REWELACYJNA - KOBIETA WYKONUJąCA ZAWóD Z POWOłANIEM - TO CHYBA JEDYNY LEKARZ DLA DZIECI, KTóRY JAK PRZYJDZIE SIę Z DZIECKIEM POD KONIEC JEJ PRACY ZAWSZE ZOSTANIE I WSZYSTKICH PRZYJMIE NAWET DODATKOWE OSOBY KTóRE NIE BYłY ZAREJESTROWANE A CZEKAJą PO WPADłY SZYBKO PO PRACY Z DZIECKIEM CHORYM. NIE DAM ANI ZłEGO SłOWA POWIEDZIEć O NIEJ. JEST BARDZO MIłA, ZAWSZE ODPOWIADA NA PYTANIA Z UśMIECHEM NA TWARZY:) CAłA MOJA RODZINA PRZENIOSłA DZIECI ABY TO WłAśNIE ONA JE LECZYłA:) NIE JEST OSOBą KTóRA LEKI PRZEPISYJE BO MA Z TEGO ZYSK. ...

SZCZERZE POLECAM:)))
JEST REWELACYJNA
- KOBIETA WYKONUJąCA ZAWóD Z POWOłANIEM

NIE DAM ANI ZłEGO SłOWA POWIEDZIEć O NIEJ.
JEST BARDZO MIłA, ZAWSZE ODPOWIADA NA PYTANIA Z UśMIECHEM NA TWARZY:)
CAłA MOJA RODZINA PRZENIOSłA DZIECI ABY TO WłAśNIE ONA JE LECZYłA:)
NIE JEST OSOBą KTóRA LEKI PRZEPISYJE BO MA Z TEGO ZYSK.

JEST WSPANIAłYM CZłOWIEKIEM I SUPER LEKARZEM - OBY TAKICH LEKARZY BYłO JAK NAJWIęCEJ - CHYLę CZAPKę POD SAME JEJ NOGI ZA śWIADCZONE USłUGI I PODEJSCIE DO LUDZI:)

ONA JEST JAK DOKTOR ZOSIA Z LEśNEJ GóRY:))) Aż NIE CHCE SIę WIERZYć żE TAKI LEKARZ W RZECZYWISTOśCI ISTNIEJE - A JA TAKIEGO ZNALAZłAM - I POLECAM INNYM:))

POZDROWIENIA DLA SUPER LEKARZA RENATY KACZANOWSKIEJ:)))