lekarz Renata Kajdas podsiadło

2,4
2,6

Pani doktor Renata Kajdas Podsiadlo potraktowała mnie bez szacunku. Wykonując badanie rzuciła zbędny komentarz na temat tego ze jestem ogolona mówiąc ze jest to zaproszenie dla pedofilów i kobiety w tych czasach powinny się szanować. Zero życzliwości i wyczucia.

Pani doktor Renata Kajdas Podsiadlo potraktowała mnie bez szacunku.

Dzisiaj byłam u Pani doktor Kajdas na wizycie z 15 letnią córka, to była jej pierwsza wizyta u ginekologa. Wybrała kobietę, bo liczyła na zrozumienie. Wyszła ze łzami w oczach. Od samego początku lekarka była bardzo nieuprzejma, nawet przeszkadzało jej, że córka za cicho odpowiada na pytania. Powiedziałam, że się wstydzi. Jakoś nie dotarło. Ustaliłam wcześniej z córką, że wyjdę z gabinetu, gdy dojdzie do badania, bo tak sobie życzyła. Od razu zaczął się atak, że tak nie powinno być, że jej mama jest jej najlepszą przyjaciółką i muszę być podczas badania. Wyszło , że jestem kiepską matką. Zapytałam jeszcze raz córkę i wolała żebym wyszła. Nie omieszkała jeszcze tą decyzję komentować podczas badania córki. Traktowała nas z góry, bez żadnego zrozumienia i zwykłej ludzkiej uprzejmości. Była tak chłodna, że córka wstydziła się, nawet przy mnie, powiedzieć z jakim problemem do niej przyszła. Bagatelizowała problem, sugerując odpowiedzi, więc córka już odpuściła i widziałam, że nie chce nic więcej jej powiedzieć. Jestem wściekła, że miała takie pierwsze doświadczenie z ginekologiem

Nie spotyka się często takich lekarzy, wywiad wykonany bardzo szczegółowo do tego szereg badań i walka o zdrowie pacjenta. Wszyskie osoby które za moją namową zapisaly się na wizytę do Pani dr były zadowolone tak samo jak ja. Dodam że wizyta była na Nfz. Jedyny minus że trzeba odczekać na daną wizytę ale stanowczo warto! Dziękuję

Bardzo sympatyczna Pani doktor! Starała mi się wszystko wytłumaczyć. Nie spieszyła się, bardzo poważnie podeszła do sprawy i pacjenta. Była u niej na konsultacji w CM Falck dwa tygodnie temu, w razie potrzeby na pewno do niej wrócę.

Abstrahując od tego, że pani Renata Kajdas Posiadło zażyczyła sobie 80 zł za wystawienie recepty, była chamska i bardzo nie życzliwa. Jak sama mówiła "skończyła studia i jeśli nie stać mnie na nią to mam iść do lekarza publicznego". Jej stosunek do pacjenta był bardzo niemiły. Kobieta ta jest nastawiona na zysk i nie liczy się z swoimi pacjentami. A przynajmniej ze mną.