lekarz Renata Kleczewska

nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam,

Pani dr może i jest sympatyczna oraz nad wyraz miła,wybadane przez nią 3 dioprie u 3-latka i zapisane okulary +2,5 po konsultacji w WCM w opolu zeszły na wadę 2 dioprii i okularów +1. Tylko na jedno chore oko a nie jak wcześniej ustaliła dr Kleczewska +2,5 na dwoje oczu!! Wmawiała mi że dziecko trzeba zmusić do noszenia okularów, tak, pod warunkiem że wada wzroku jest poprawnie zbadana. Mam uraz do dr kleczewskiej - nie polecam.

Kompetentna i miła. Przy zakupie soczewek pani doktór poświęciła mi dostatecznie dużo czasy bym się nauczyła je zakładac. Z cala pewnoscia mogę polecic. Świetny fachowiec jak na nyskie warunki.

Pani doktor to nie tylko wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie a również niezwykle przemiła i uprzejma osoba! Polecam, jeżeli po wielu nieudanych i kosztownych próbach leczenia u Nyskich "specjalistów" macie Państwo serdecznie dosyć i chcecie w końcu zostać dobrze leczeni! Maria M.

brak powodów do narzekań, mogę tylko polecić

brak powodów do narzekań, mogę tylko polecić