lekarz Renata Koprowska

Stomatolog dziecięcy

Bardzo sympatyczna, ale konkretna i nie owijaca w bawełne. SUper podejscie do dzieciaków. Moja corka zaczeła chodizc do niej jak miła 9 mies a teraz jako czterolatek nie moze doeczekac sie wizyty. Wszytskie melczaki zdrowe.... Z synkiem tez chodzimy do Pani dr i jestesmy bardzo zadowoleni.

Życzę każdemu, żeby mógł leczyć zęby u tak wspaniałego dentysty. Cierpliwość, życzliwość, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do dzieci. Znam p. Doktor już ok. 15 lat

Rewelacja! Jedno z moich dzieci od czasu gdy chodzimy do dr Koprowskiej samo domaga się wizyty:) a drugie bardziej histeryzujące w miarę spokojnie siada i daje sobie zaplombować ząb a u nas to ważne bo próchnica straaaaaaaaaaaaaszna...

Bardzo miła Pani dotor, córka która ciagle płakala teraz siedzi spokojnie, słucha i współpracuje z lekarzem, POLECAM

Jest to stomatolog bardzo przyjazny dziecku, ma niesamowite pokłady cierpliwości. Opowiada dzieciom o robaczkach w zębach, że usunie jeszcze ogonek bo robaczek ucieka. Dzieci z zaciekawieniem słuchaja tych historyjek i ani się obejrza a juz mają wyleczone ząbki. Moje dzieci chodza do Pani dr już 10 lat. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Joanna