Bardzo polecam 🧡 Pani Doktor jest przemiłą osobą, bardzo rzetelnie podchodzi do pracy (pierwszy raz się dowiedziałam o takich sprawach, gdzie żaden ginekolog nie przekazał mi tak ważnej podstawowej wiedzy). Podchodzi z empatią do pacjenta, poświęca dużo czasu. Precyzja, rzetelność. Dziękuje, że na Panią trafiłam.

Bardzo polecam 🧡
Podchodzi z empatią do pacjenta, poświęca dużo czasu.
Precyzja, rzetelność.
Dziękuje, że na Panią trafiłam.

Może Pani doktor Kowalewska jest dobra do prowadzenia ciąży,ale już napewno nie do leczenia chorób. Nie tłumaczy kompletnie nic,podaje informacje niezgodne z prawdziwym przebiegiem choroby,w szpitalu wręcz udaje,że nie zna swojej pacjentki.Pani doktor wyrządziła mi straszną krzywdę..Najpierw guz jajnika-przy usunieciu wrecz pociachany caly brzuch bo "sie nie dalo".Pozniej konizacja szyjki...Po konizacji obiecała mi,że jeszcze nie jedno dziecko będę mogla urodzić po czym u innego lekarza okazało się,że szyjkę mi w Raciborzu poprostu wyrwali i zaszyli ujście do macicy wraz z wkladka domaciczna w środku twierdząc,a niech sobie tam będzie cale życie,i kilka jeszcze innych schorzeń,ktore Pani doktor zbagatelizowała.Na szczescie trafilam do innego Pana doktora,ktory mi pomogl i teraz czuje sie bezpieczna.Znam kilka osób którym Pani doktor zamiast pomóc-zaszkodziła.Jakim człowiekiem trzeba być,żeby po własnej ciężkiej chorobie nie chcieć pomóc innym kobietom,człowiek chodzi ufa,płacze,a ktoś kłamie prosto w oczy! W życiu moja noga nie postanie w tym gabinecie i dziewczyny strzeżcie się i nie wierzcie tylko w jej opinie i opinie lekarzy z Raciborskiego szpitala bo tu ręka rękę myje!

Prowadziła moja pierwsza ciąże. Trochę za bardzo mnie straszyła i panikowała, jak się okazało niepotrzebnie. Fakt jest miła: kochanie, żabko itp. ale mam mieszane uczucia. No i to czekanie w kolejce, tragedia

Spotkałam Panią doktor dwukrotnie w szpitalu na ginekologii. Bardzo nieuprzejma, gburowata. Wiadomo można mieć zły dzień, jakiś trudny przypadek, natomiast Pani doktor po prostu jest taka w obyciu, co odbija się na pacjentkach. Co do kompetencji nie będe się wypowiedać- nie wiem, natomiast na pewno był jej nie poleciła.

Polecam serdecznie. Polecam !! :) Najlepszy lekarz w Raciborzu :) Prowadziła moją ciąże i śmiało polecam każdemu. Lekarz z powołania. Szkoda, że takich mało :(

Mieszane uczucia. fakt, uśmiechnięta i miła i to ciągłe "kochanie"... może położnikiem jest dobrym ale ... czy ginekologiem?Kilka lat się leczyłam. No... to taka uroda, tak to jest, my kobiety tak mamy. Miałam wrażenie, że dolegliwości, które mnie męczyły to jest mój wymysł i psychoza... Ale nie zapomnę jednego:"Planuje pani dzieci?, moja odp. - na razie nie, acha... bo pani nie może. ma pani zespół policystycznych jajników"... I to było wszystko... Szybko, na temat i z uśmiechem. na zasadzie:" o... za chwile będzie padać".

Dno! zdecydowane dno jako lekarz i brak profesjonalizmu zawodowego, że nie wspomne o etyce! Wykonywałam u tej pani cytologie...poraniła mnie podczas badania...na wynik kazała czekac do miesiąca...dostałam wynik pocztą z publicznej przychodni ( w której nota bene nigdy nie zakładałam karty! a cytologię wykonywałam podczas prywatnej wizyty na Katowickiej, po 4 miesiącach z oznaczonym 4 stopniem cytologiicznym czyli nowotwór szyjki macicy! Pani doktor w rozmowie telefonicznej wyparła sie mnie jako pacjentki!...Wynik cytologii powtórzyłam i wyszła 1...na kserówce wczesniejszego badania, które siła wyciągnęłam z publicznej przychodni...okzałao sie, że próbka została wysłana po 2 miesiącach od badania...brak mi do tej pory słów na ta kobietę....

jest bardzo dobrym lekarzem polecam go byłam w ciąrzy zagrorzonej a bardzo pragneliśmy dziecka a ona powiedziała kiedy mam się starać co wolno robić a co nie.

Rewelacyjna Pani doktor, wspaniały człowiek, gorąco polecam. Prowadziła moją pierwszą ciąże teraz kolejną. Ma świetne podejście, jest życzliwa dla pacjętek, bardzo kompetentna i rzetelna. Gdyby wszyscy lekarze choć w połowie byli tacy jak Pani dr. Kowalewska.POLECAM

Rewelacyjna Pani doktor, wspaniały człowiek, gorąco polecam.

Najlepszy ginekolog z jakim się spotkałam. Polecam.

Najlepszy ginekolog z jakim się spotkałam. Polecam.