lek. dent. Renata Kryściak

do gabinetu trafiłam przypadkiem, blisko mieszkam ;) nigdy w życiu nie trafiłam na tak profesjonalne i jednocześnie bardzo miłe podejście stomatologiczne :) BARDZO GORĄCO POLECAM! P.S. można powiedzieć, że wizyta w tym gabinecie to przyjemność ;P

do gabinetu trafiłam przypadkiem, blisko mieszkam ;)
BARDZO GORĄCO POLECAM!
P.S.
można powiedzieć, że wizyta w tym gabinecie to przyjemność ;P

jest rewelacyjna i trochę zakręcona zabawna :) leczy rewelacyjnie i nie wiadomo co to jest ból w czasie wizyty można nawet zasnąć na krześle :)

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor wszystko bardzo dokładnie i przede wszystkim prosto tłumaczyła. Ósemka wyrwana szybko i bezboleśnie dzięki skutecznemu znieczuleniu. Ogólnie było spoko:)

Chodzę do pani doktor już jakiś czas i złego słowa powiedzieć nie mogę. Generalnie jest super miła, tłumaczy każdą czynność, którą wykonuje i widać, że wie co robi. Polecam ją wszystkim znajomym i od nich także słyszę pozytywne opinie. Jak na Wrocław to ceny wcale nie są wygórowane, a uprzejmość i profesjonalizm biją od wejścia do gabinetu.

Oceniam Panią doktor celująco, jak dla mnie najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam do tej pory, a dowiedziałam już kilku. Pełne zaangażowanie, kompetencja, profesjonalizm w każdym calu, bardzo dokładna, poza tym uprzejma i miła. Ceny bardzo przystępne. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary