lek. dent. Renata Kryściak

do gabinetu trafiłam przypadkiem, blisko mieszkam ;) nigdy w życiu nie trafiłam na tak profesjonalne i jednocześnie bardzo miłe podejście stomatologiczne :) BARDZO GORĄCO POLECAM! P.S. można powiedzieć, że wizyta w tym gabinecie to przyjemność ;P

do gabinetu trafiłam przypadkiem, blisko mieszkam ;)
BARDZO GORĄCO POLECAM!
P.S.
można powiedzieć, że wizyta w tym gabinecie to przyjemność ;P

jest rewelacyjna i trochę zakręcona zabawna :) leczy rewelacyjnie i nie wiadomo co to jest ból w czasie wizyty można nawet zasnąć na krześle :)

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor wszystko bardzo dokładnie i przede wszystkim prosto tłumaczyła. Ósemka wyrwana szybko i bezboleśnie dzięki skutecznemu znieczuleniu. Ogólnie było spoko:)

Chodzę do pani doktor już jakiś czas i złego słowa powiedzieć nie mogę. Generalnie jest super miła, tłumaczy każdą czynność, którą wykonuje i widać, że wie co robi. Polecam ją wszystkim znajomym i od nich także słyszę pozytywne opinie. Jak na Wrocław to ceny wcale nie są wygórowane, a uprzejmość i profesjonalizm biją od wejścia do gabinetu.

Oceniam Panią doktor celująco, jak dla mnie najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam do tej pory, a dowiedziałam już kilku. Pełne zaangażowanie, kompetencja, profesjonalizm w każdym calu, bardzo dokładna, poza tym uprzejma i miła. Ceny bardzo przystępne. Gorąco polecam.

Doskonały stomatolog, bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Posiada dobry sprzęt i bardzo ładny gabinet, chociaż trochę za mały.

Raczej dobry stomatolog, ale leci na klientów z grubą kieszenią:(

Raczej dobry stomatolog, ale leci na klientów z grubą kieszenią:(

Jak dla mnie to super. Trafiłem do niej przypadkiem - inni stomatolodzy mówili, że mam wyrwać tego zęba a ona powiedziała, że to ostateczność i da się jeszcze coś zrobić. Po drodze trochę problemów sprawił niekompetentny chirurg - ale tutaj również mi pomogła. W tej chwili od kilku lat ciesze się swoim zębem, który mam tylko i wyłącznie dzięki niej. To najlepszy stomatolog jaki znam - a w swoim życiu już ich trochę przerobiłem. Jeśli chodzi o ceny to ma bardzo przystępne.

Bardzo miła atmosfera, wszystko dokładnie wytłumaczone, delikatna oraz profesjonalna

Jest bardzo mila osoba,jest bardzo wyrozumiala;)

Jest bardzo mila osoba,jest bardzo wyrozumiala;)