lekarz Renata Kulus

Radiolog

Wspaniała lekarka pod każdym względem. Miła, kompetentna, życzliwa, cierpliwa i dokładna. Naprawdę gorąco polecam.

Super podejście do pacjenta.Miła i życzliwa Pani doktor.Dokładnie tłumaczy stan pacjenta, podczas badania.PROFESJONALISTKA .POLECAM !

KOMPETENTNA , SYMPATYCZNA, LUDZKA. POŚWIĘCA CZAS, TŁUMACZY, MA DLA KAŻDEGO UŚMIECH I DOBRE SŁOWO. SZANUJE PACJENTA. WSPANIAŁY LEKARZ. POLECAM KAŻDEMU. POWINNA BYĆ WZOREM DO NAŚLADOWANIA DLA INNYCH LEKARZY.

Kiedyś trafiłam przez przypadek do dr Kulus, teraz tylko do niej chcę chodzić. Młoda, kompetentna, cierpliwa i dokładna.

Co roku robię usg u Pani doktor.Lekarz z powołania.Wyjątkowy człowiek.Z całego serca polecam Panią doktor.

Rewelacyjna Pani Doktor, zwykły człowiek o wielkim sercu a zarazem świetny specjalista, jeśli na USG to tylko do niej.

Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani Doktor. Wizyta i USG w 100% spełniły oczekiwanie. Pani Doktor jest bardzo miła i ludzka. Bardzo polecam. Pacjent gaduła.

Pani doktor Kulus jest w moim przekonaniu bardzo dobrym specjalistą radiologiem. Poza niewątpliwymi umiejętnosciami zawodowymi jest osobą niezwykle sympatyczną i wzbudzajacą ogromne zaufania.

Wspaniały człowiek,najwyższa kultura osobista i najwyższa etyka lekarska.Wizyta u Pani doktor,to powrót wiary,iż są jeszcze ,,prawdziwi" lekarze.Ogromna wiedza i profesjonalizm.Bardzo gorąco polecam Panią Doktor.Po wizycie u Pani Renaty jesteśmy podładowani pozytywną energią i wiarą w innych lekarzy.

dokładnie, zgadzam się z przedmówcami, byłam z półtora rocznym maluszkiem na usg, rewelacyjny człowiek, super podejście, cierpliwa, wyrozumiała, dokładna i dociekliwa, zdecydowanie polecam, 14.09.2011 mam kolejne kontrolne usg i napewno dodam kolejną opinię