lekarz Renata Leniec

Kardiolog

Pani doktor jest wspaniała i kompetentna,cudownie podchodzi do pacjenta. Kobieta anioł,aby więcej takich lekarzy było.

Wspaniały Lekarz , bardzo miła , szuka przyczyny choroby bardzo dociekliwa w diagnozie , leczę się 5 lat u p.Doktor i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Najważniejsze Lekarz z powołania , wspaniały Człowiek leczy serce i ma serce.

Bardzo miła , sympatyczna a przede wszystkim kompetentna . Lekarz jakich mało. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Bardzo miła , sympatyczna a przede wszystkim kompetentna . Lekarz jakich mało.
ZDECYDOWANIE POLECAM.

Kompetentna, miła, serdeczna. Dlaczego wśród tak wielu lekarzy jest tak mało ludzi jak Pani doktor. Jest rodzynkiem wśród zawodu lekarza.

Przemiła i kompetentna Pani Doktor fachowo i z sercem podchodzi do pacjenta.Dokładnie wyjaśnia przebieg choroby i leczenia.Dla niej czas się nie liczy,poświęca go tyle ile trzeba.Moje serce zbadała z każdej "strony" i co najważniejsze pamięta przebieg choroby pacjenta nawet po roku.Jednym słowem Kobieta Anioł !!! Polecam z całego serca innym pacjentom Panią Dr.Leniec,serdeczną,ciepłą i z powołania niosącą pomoc chorym.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lubin"?

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin
Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin