lekarz Renata Moskalewicz

Okulista

Kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Polecam wszystkim gabinet w Obornikach. Wizyta na godzine, bez czekania w dlugiej kolejce, jak to ma miejsce w innych gabinetach tego miasta.

Dla mnie najważniejsze jest to, aby lekarz znalazł czas na wytłumaczenie przyczyn choroby i wyjaśnił przystępny sposób wybór proponowanej formy leczenia. Pani doktór, poza tym , że jest doskonałym lekarzem, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam, tak jak już poleciłem moim rodzicom!

Pani Doktor jest zdecydowanie najlepszką okulistką u jakiej się leczyłam. Moją wizytę wspominam tak: Na korytarzu tłum pacjentów, nad którymi zwykłemu lekarzowi aż trudno byłoby zapanować bez zniecierpliwienia. Byłam ostatnią pacjentką, którą Pani Doktor przyjęła bez mrugnięcia okiem, od razu wzbudzając moją sympatię i zaufanie. Rzetelność lekarskiej porady i jej niezawodność, cieprliwość, uwaga poświęcona pacjentce oraz emanująca z Pani Doktor pogoda ducha - tak najzwięźlej opisałabym p. Renatę Moskalewicz, szczerze polecając tę lekarkę.

Pani Doktor jest bardzo cierpliwa i solidnie tłumaczy wszystkie podejmowane kroki podczas badania. Tłumaczy jak będą działały leki i co robić w niepożądanych sytuacjach. Leczę sie u niej od kilku lat i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, ktorzy poszukują dobrej opieki przewlekłej choroby oczu.

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy, sumienny, uprzejmy. Bardzo dobrze dobiera szkła do wady wzroku zwłaszcza mojego - astygmatyzm. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2