Renata Norbecka

Dermatolog

Wizyta przebiegla sprawnie rzeczowo i bardzo milej atmosferze. Bardzo dobry Dermatolog, Pani dr Norbecka szybko ocenila stan mojej cery, wypisała receptę na leki, po tygodniu widać było kolosalną różnicę . Polecam wszystkim tego specjaliste.

Pani Doktor jest projesjonalnym, pelnym cierpliwosci lekarzem. Dopytywala o szczegoly, wykazywala zainteresowanie i zrozumienie. Wspanialy lekarz jak i czlowiek. Polecam

Bardzo miły, rzeczowy i konkretny dermatolog. Pełen profesjonalizm - szybka i trafna diagnoza i wyjaśnienie problemu językiem zrozumialym dla pacjenta

Bardzo miły, rzeczowy i konkretny dermatolog.

Bardzo dobrze wszystko wyjaśnia. Odpowiada na wszystkie pytania. Jest osobą bardzo cierpliwą. Przepisane leki i maści przy dłuższym stosowaniu okazały się trafione. Ogólnie wizyta przebiegła optymistycznie i w miłej atmosferze.Polecam

Potwierdzam, ta pani dermatolog ma powołanie do tego zawodu. Nie naciąga na zbędne zabiegi, cierpliwie tłumaczy, jest sympatyczna w sposobie bycia i jest ogólnie w porządku.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog "?

Maciej Krajewski

Poznań

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota
34-100 Wadowice