Renata Norbecka

Dermatolog

Bardzo miły dermatolog!Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktor Norbeckiej i z przyjemnością mogę go polecić!

Fachowe podejście do sprawy, super podejście do dzieci. Zawsze można liczyć na pomoc i usłyszeć odpowiedź na każde pytanie. Polecam!

Pani doktor rzetelnie podeszła do tematu na początku szczegółowo wyjaśniła na czym polegać będzie leczenie. Moim zdaniem jest to profesjonalistka- bardzo dokładnie opisała sposób postępowania po zabiegu. Gabinet czysty i dobrze wyposażony. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona.

Pani Renata to godny polecenia dermatolog. Konkretna, rzeczowa, bardzo dobrze diagnozuje, odpowiada na wszystkie pytania. Nie odsyła pacjenta do innych specjalistów, poświęca mu dużo czasu i uwagi

Wizyta przebiegla sprawnie rzeczowo i bardzo milej atmosferze. Bardzo dobry Dermatolog, Pani dr Norbecka szybko ocenila stan mojej cery, wypisała receptę na leki, po tygodniu widać było kolosalną różnicę . Polecam wszystkim tego specjaliste.

Pani Doktor jest projesjonalnym, pelnym cierpliwosci lekarzem. Dopytywala o szczegoly, wykazywala zainteresowanie i zrozumienie. Wspanialy lekarz jak i czlowiek. Polecam

Bardzo miły, rzeczowy i konkretny dermatolog. Pełen profesjonalizm - szybka i trafna diagnoza i wyjaśnienie problemu językiem zrozumialym dla pacjenta

Bardzo miły, rzeczowy i konkretny dermatolog.

Bardzo dobrze wszystko wyjaśnia. Odpowiada na wszystkie pytania. Jest osobą bardzo cierpliwą. Przepisane leki i maści przy dłuższym stosowaniu okazały się trafione. Ogólnie wizyta przebiegła optymistycznie i w miłej atmosferze.Polecam

Potwierdzam, ta pani dermatolog ma powołanie do tego zawodu. Nie naciąga na zbędne zabiegi, cierpliwie tłumaczy, jest sympatyczna w sposobie bycia i jest ogólnie w porządku.

Gorąco polecam gabinet pani Renatki. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm,doświadczenie za stosunkowo przyzwoitą kasę.