Renata Radlińska-Gerlach

Stomatolog, Ortodonta

Pani doktor bardzo uprzejma i odpowiadala na wszystkie zadane pytania jednakze po konsultacji z innym ortodontą okazało się, ze aparat juz dawno powinien zostac sciagniety poniewaz nie spelnial swojej roli. Byloby milo ze strony Pani doktor gdyby poinformowala mnie o tym fakcie, poniewaz regularnie chodzilam na wizyty, za ktore przeciez się płaci. Dodatkowo wizyty wiecznie opóźnione. Nie skorzystalabym z uslug tej Pani drugi raz.

Pani Ortodonta w trakcie leczenia wydawała mi się dość miła, aż nawet na wyrost. Pierwsza wizyta kosztowała 65 zł aż do ceny 220 na końcu leczenia. Oprócz 2 aparatów łącznie 3300 zł i sprzętów które mam teraz nosić łącznie 1500zł w czasie leczenia musiałem zainwestować ponad 1000 zł w dwa sprzęty, które wg mnie kompletnie nie były przydatne, tylko utrudniały mi mówienie i pracę. Już pod koniec leczenia skasowała mi wizytę kontrolną 2x na rachunku co zobaczyłem dopiero później wiec trzeba się pilnować z płaceniem. Oprócz tego pali papierosy co mnie obrzydza.

W mojej sytuacji czas leczenia długi. Nie wiem jak u państwa. Na wielu portalach pisze ze jest najlepszą w Tarnowie. Nie zgodzę się z tym zupełnie. Na ostatniej wizycie w gabinecie odnosiła się do mnie dosyć pretensjonalnie. Ceny są wysokie jak u większości lekarzy przyjmujących prywatnie.Dodzwonienie się do niej graniczy z cudem.

Do tej pory myślałam że jest to bardzo mila osoba. Jednak po wczorajszej wizycie zmieniam zdanie.Miała pretensje do mnie i do mojego syna o to, ze nie spał w aparacie ruchomym,gdyż nie dał rady go wcisnąć jak dla mnie juz szczyt bezczelności.

Wiele z państwa piszę że jest świetna w każdym calu. Nie do końca się zgodzę. Największe minusy za ceny, zły kontakt i spóźnienia! Oprócz tego polecam!

Sama w sobie pani jest dosyć przyjemną osobą. Higiena i bezpieczeństwo pracy oceniam jako wzorowe. wizyta jest droga, trudno jest się na nią umówić i są koszmarne opóźnienia!

Byłam parę razy w gabinecie pani doktor. Jest to bardzo miła osoba. Niestety muszę przyznać,że są ogromne spóźnienia i nie można się dodzwonić. Na dodatek muszę dodać,że po ponad roku noszenia aparatu u mojej córki nie widać poprawy. Ocena neutralna.

Pełen profesjonalizm: stosunkowo krótki czas leczenia przy sporej wadzie, a efekty - rewelacyjne. Pani doktor tłumaczy każdy etap leczenia, jest bardzo miła, dokładna. Specjalista godny polecenia.

Zdecydowanie polecam..profesjonalistka w kazdym calu

Zdecydowanie polecam..profesjonalistka w kazdym calu