Renata Skaźnik-Hanslik

Dermatolog

Pani doktor bardzo mi pomogła, stan mojej skóry polepszył się co przełożyło się na komfort życia (ustał silny świąd i ból przy AZS). Wielki plus za miłe podejście do pacjenta a także udzielenie cennych wskazówek. Cieszę się, że trafiłam do takiego lekarza. Polecam serdecznie każdemu kto potrzebuje dobrego dermatologa. Pozdrawiam Adriana W.

Wielokrotnie uzyskałem skuteczne leczenie w zakresie schorzeń skóry, które były często specyficzne, wymagające doświadczenia i właściwej diagnozy. Również otrzymywałem wielokrotnie pierwsze trafne leki łagodzące uciążliwe objawy. Doceniam i polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo sympatyczna. To co miałam, zostało skutecznie i bez bólu usunięte. Wrócę, jeśli będzie trzeba, choć mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności. Polecam bardzo.

REWELACYJNA wizyta oraz super efekt zalecanego leczenia,zniknął mój problem, którego żaden wcześniejszy lekarz nie potrafił skutecznie wyeliminować Dziękuję i POLECAM

Zdecydowanie NIE POLECAM! Pani Doktor sprawia wrażenie wyniosłej, odniosłam wrażenie, że lepiej w ogóle o nic nie pytać.. Już po minucie w jej gabinecie moja recepta była gotowa. Po prostu taśmowo... Ale to nie wszystko, bo usłyszałam, że jest już późno i że tak naprawdę czas mojej wizyty już minął (!). Totalna bezczelność. Nigdy nie zostałam tak potraktowana nawet przez lekarza na NFZ, nie wspominając już o wizycie prywatnej. Brak kultury osobistej w stosunku do pani recepcjonistki również mocno razi. Raz jeszcze - NIE POLECAM!

Raz jeszcze - NIE POLECAM!

lecze córke u PANI HANSLIK w Jastrzebiu z powodu atopowego zapalenia skóry kazda wizyta wnosi coś nowego i kazde spotkanie z tym lekarzem to miły kontakt i profesjomalizm w 100%

serdecznie polecam lekarz godny uwagi kompetentny.moje kłopoty ustąpiły po jednej wizycie,powtarzam jednej.