lek. dent. Renata Skowrońska

Tytuł lekarza stomatologa uzyskałam na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywałam przez lata, uczestnicząc w licznych kursach aby pod okiem najlepszych specjalistów sprostać wymaganiom XXI wieku. W swojej pracy umiejętnie wykorzystuje wiedzę praktyczną i doświadczenie wpływając na zmianę uśmiechu moich Pacjentów oraz ich samopoczucie.

To dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do mojego gabinetu stomatologicznego w którym mogę zapewnić bezstresową atm...

Pierwszy lekarz, który udowodnił mi, że leczenie zębów może być naprawdę bezbolesne. Mogę taką opinię wydać, gdyż leczyłam w tym gabinecie zęby wielokrotnie. Pani doktor jest doskonałym lekarzem, spowodowała, że już nie boję się leczenia. Jest konkretna, ale przy tym niezwykle uprzejma i cierpliwa wobec pacjenta. Odpowie na każde pytanie. Jest sympatyczna, uśmiechnięta i żartem potrafi rozładować stres. Fantastyczna osoba! Bardzo się cieszę, że trafiłam do takiego lekarza i polecam Panią doktor z całego serca wszystkim tym, którzy boją się leczenia zębów – jak ja kiedyś.

lecze sie u pani dr. stomatolog juz ponad 14 l, i za nic w świecie nie zmienil bym p.dr. na innego stomatologa... leczenie zebów jest beztresowe, a na dodatek nie ma bariery lekarz - pacjent... serdecznie pozdrawiam p. doktor oraz meza p. pawla, wspaniali ludzie

leczenie zebów jest beztresowe, a na dodatek nie ma bariery lekarz - pacjent...
serdecznie pozdrawiam p. doktor oraz meza p. pawla, wspaniali ludzie

Kobieta anioł. Z takim podejściem do pacjenta to na prawdę cały świat można zdobyć :) Zawsze uprzejma, miła, uśmiechnięta. Leczę się u Pani Skowrońskiej już kilka lat i powiem szczerze, wracam do niej zawsze z miłą chęcią. Dzięki niej wyzbyłem się strachu przed dentystami, które skutecznie wzbudzali dentyści szkolni:) Pełen profesjonalizm, polecam jak najbardziej.

Pełen profesjonalizm, polecam jak najbardziej.

Wyleczyłem u Pani Renaty wszystkie ubytki, a było ich trochę. Pozbyłem się również bezboleśnie górnych 8. Ze świecą szukać tak oddanego swojej pracy stomatologa, ze wspaniałym podejściem do pacjenta, cierpliwej i fachowej. Na pewno wrócę jak znów będzie potrzeba. Pacjent co wpisał opinię negatywną poniżej to chyba u kowala był a nie u Pani Renaty! Pozdrawiam i polecam!

Pozdrawiam i polecam!

Niezwykle fachowa i sympatyczna obsługa.

Niezwykle fachowa i sympatyczna obsługa.

Pani doktor RENATA SKOWROŃSKA jest z powołania lekarzem STOMATOLOGIEM. Zauważyłem, że nie odstawia FUSZERKI zawodowej i wobec tego polecam Ją każdemu, kto ma problemy z UZĘBIENIEM - leczeniem. Ponadto, ma bardzo dużą KULTURE OSOBISTA,a to sprowadza sie do BEZGRANICZNEGO zaufania, WIĘC POLECAM PAŃSTWU, nie zawiedziecie sie z poważaniem, pacjent leszek

Pani doktor RENATA SKOWROŃSKA jest z powołania lekarzem STOMATOLOGIEM.
WIĘC POLECAM PAŃSTWU, nie zawiedziecie sie
z poważaniem, pacjent leszek