lekarz Renata Słapczyńska

Jest wspaniałym lekarzem uratowała życie mojego synka. Miła uprzejma godna polecenia. Dr Judym naszych czasów.

ostatnio interesują Panią Slapczyńską tylko płatne szczepionki, na siłę chce szczepić na wszystkie możliwe PŁATNE szczepionki. Zaleca konsultacje nieuzasadnione, najlepiej prywatne, ponieważ chodzi jak to mówi o zdrowie dziecka. Chodzi Pani Słapczyńskiej tylko o KASĘ. Sam zmieniam, nie polecam.

Sam zmieniam, nie polecam.

Znakomity lekarz. Mój syn zawdzięcza jej życie, bo zorientowała się w groźnej chorobie, której inne palanty w białych kitlach nie zauważały.

Najlepszy lekarz pediatra na jakiego trafiłem.Zdecydowanie polecam !!

Najlepszy lekarz pediatra na jakiego trafiłem.Zdecydowanie polecam !!

jestem zadowolony z pani słapczyńskiej

jestem zadowolony z pani słapczyńskiej

uprzejma choć trzyma dystans. za to cierpliwie czekała, aż dziecko skończy płakać by móc je zbadać. dobitnie tłumaczy chorobę, postępowanie a nawet czasami dietę. zdarzało się, że czasem w cenie była druga wizyta kontrolna. zdecydowanie polecam !

Poprostu brak komentarza na zachowanie Pani Słabczyńskiej.

Poprostu brak komentarza na zachowanie Pani Słabczyńskiej.

rewelacyjny lekarz z powołaniem, polecam, od razu rozpoznaje chorobę, trafia z leczeniem, troszczy się o pacjęta, poświęca mu czas a do tego rozmawia z rodzicem i dzieckiem i tłumaczy co jest bardzo ważne.

Super pediatra. Może jest specyfincza ale skuteczna. Przy tym miła i konkretna.

Super pediatra. Może jest specyfincza ale skuteczna. Przy tym miła i konkretna.

Zawsze ma czas, nie przegina z antybiotykami, małe dzieci nie muszą czekać w kolejce - ma na uwadze ich układ odpornościowy. Bardzo miła:)