lekarz Renata Szafraniec

Pediatra

Bardzo kompetentna, rzeczowa, a do tego sympatyczna. Godna zaufania.

Bardzo kompetentna, rzeczowa, a do tego sympatyczna. Godna zaufania.

Fantastyczna osoba, zawsze, ale to zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta, nie lekceważy problemów małego pacjenta! A co najważniejsze doskonały fachowiec!!! Polecam!!!

Wspaniały pediatra! Nasza Pani Doktor! Córka ją bardzo lubi nie boi się żadnej wizyty. Od pierwszych problemów ze zdrowiem Pani Doktor robi wszystko żeby jak najlepiej zająć się leczeniem małej. Dodatkowe badania nie są żadnym problemem, udzielanie informacji, tłumaczenie na czym polega leczenie, uprzejma, cierpliwa dla dzieci. Do każdego dziecka podchodzi we wspaniały sposób a poza tym każde dziecko pamięta i zna:) Naprawdę godna polecenia!!!

Pani Doktor jest po prostu świetna. Leczy moje dzieci, chodzimy do niej ponad 6 lat. Pamięta każde dziecko i jego wszelkie choroby czasami lepiej niż sam rodzic. W razie potrzeby przychodzi na wizyty prywatne. Ma dużą wiedzę i udziela wszelkich informacji. Nie ma problemu ze skierowaniami na dodatkowe badania, sama do nich przekonuje. Dzieci Ją uwielbiają. Dziecko jest zawsze dokładnie zbadane, a Pani Doktor nie lekceważy żadnych objawów. Jest miła, delikatna i wyrozumiała. Jeżeli w przychodni braknie już tzw bloczków do rejestracji i tak przyjmie wszystkich którzy tego potrzebują.
Serdecznie polecam bo naprawdę warto jej zaufać.

Wiele razy już przychodziłam z córeczką, pediatra zawsze miła, zawsze udziela dobrych rad, jestem bardzo zadowolona.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

None
ulica Niska 24a
Kraków
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105