lekarz Reza Fakhari

Okulista, Okulista dziecięcy

bardzo polecam wszystkim Pana Doktora Reze. jest znakomitym okulistą. super podejście do pacjenta. bardzo miły

Wspaniały lekarz, wiedza, serdeczność, uprzejmość, wyróżnia się na tle obojętności innych lekarzy. Polecam, warto poczekać na termin wizyty.

A już myślałem ,że wujek ma nieskazitelną opinię ,a tu proszę są i ludzie niezadowoleni i niestety muszę też zaopiniować w tej sprawie.W sprawie kompetencji pana doktora nie będę się wypowiadał bo nie mi to oceniać ,być może w przyszłym roku napiszę coś więcej po wizycie u innego specjalisty./BEZ OBRAZY PANIE DOKTORZE!!!/Nie bez przyczyny ktoś inny wyżej napisał o nietrafnych diagnozach i etc. pana doktora.Ludzie! Diagnozujmy się również u innych lekarzy,w końcu chyba w Polsce takich nie brakuje.Sama uprzejmość i serdeczność w tych czasach nie wystarczy,zwłaszcza że ta uprzejmość kosztuje i nie każdego na to stać.150 zł za naukę zakładania soczewek dziecka powaliło mnie na kolana,pan doktor przymierzył mojej córce soczewki w których pochodziła 20 min i doliczył 50 zł bez wcześniejszego poinformowania czy zgadzam się na to i że będzie to płatne.Naprawdę cudowne podejście do dzieci tym bardziej ,że u mojej córki wzrok się pogarsza i oby nie okazało się,że pan doktor żle nie dobrał szkieł bo i taka tu opinia tu była.Nie będę czekała jak moja 10-letnia córka traci wzrok ,a pan doktor przepisuje nowe szkiełka,wiadomo kasa,więcej wizyt więcej kasy.Pan doktor nie poinformował o innych metodach zapobiegania wady wzroku mojej córki ,czyli wie,ale nie zaproponuje,nie podpowie/dobrze że ma się internet./U dzieci korygowanie wzroku jest bardzo ważne ,dlatego teraz WARSZAWA albo KATOWICE, Częstochowa nie ma lekarzy.Pozdrawiam.Ocenę pozostawiam każdemu z was bo każdy ma inne dolegliwości.

Niestety na wizycie w Publicznym Ośrodku Zdrowia ( była to pierwsza wizyta u okulisty) pan doktor mało tego że jest niepunktualny, to poczułem się jak "owad". Byłem na pierwszej wizycie z córką, zaznaczam pierwszej wizycie. Pan doktor poświęcił jej ok. 3 min, zero pytań, zero tłumaczenia, zero empatii zwykła "taśmówka" Dodatkowo szkła / pierwsze w życiu / zostały źle dobrane co stwierdził inny lekarz na prywatnym badaniu.

Byłem na pierwszej wizycie z córką, zaznaczam pierwszej wizycie.

Ja gorąco polecam.Kompetentny,rzeczowy i wnikliwy.Bywałem w wielu gabinetach okulistycznych,ale nigdzie nie byłem tak zadowolony z leczenia.W końcu skuteczne radzę sobie z chorobą.

Wciąż poszukujesz "Okulista Częstochowa"?

al. Kościuszki 7 lok. 4
Prywatny gabinet okulistyczny
Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice