lek. dent. Richard Kamiński

Bardzo dobry specjalista i ciepły człowiek. Wszystkie moje plomby trzymają się od ponad 15 lat. Z czystym sercem polecam.

Pan doktor wyleczył mi zęby, podczas kiedy wszyscy inni chcieli mi je wyrywać, a były to 1, 2 i 3 przednie, będę mu wdzęczna do kóna życia.

Pan doktor bardzo miły.Wszystko da się zrobić i będzie tanio.Tylko przy biurku pani Andrzeliki jakoś inaczej to wygląda.Nie liczcie na gwarancje.Okazuje się że to wina waszych zębów,że robota pana doktora się sypie.Trzeba płacić.

Świetny stomatolog, bardzo kulturalny, miły, uprzejmy. Fachowiec. rozumie, gdy pacjent bardzo się boi i potrafi świetnie wszystko wytłumaczyć i stworzyć atmosferę, gdzie pacjent czuje się bardzo bezpiecznie.

Jest to jedyny doktor, któremu pozwalam "grzebać" w buzi. Umowa zawsze była: minimum bulu maximum satysfakcji.

Najlepszy dentysta jakiego miałam... i do tego miły :) Naprawiać musiał długo to, czego inni nie potrafili zrobić (od zwykłej plomby po koronki i ząb na potrójnym sztyfcie). Poza tym nie należy do najdroższych i dba o kieszeń klienta-pacjenta!

zdecydowanie nie polecam!pan doktor nie pomógł,miałam mnóstwo powikłańpo leczeniu i chyba w dzisiejszych czasach plomby nie powinny wypadać??!pod "opieką doktora miałam ciągłe kłopoty z zębami.

jest naprawde super lekarzem, czuje sie bezpieczny jak mi patrzy do buzi, i ma bardzo delikatne rece