lekarz Rita Tomczyk

Ginekolog

Pani doktor prowadziła już moje dwie ciąże i w obu przypadkach wiem że miałam najlepszą opiekę. Komplet badań, usg i do tego, całkiem po ludzku troska o pacjentkę :-) To na prawdę równa babka, a wizyta u niej to sama przyjemność, panuje taka atmosfera, że nie można się czuć niezręcznie podczas pobytu w gabinecie... Jest rzetelną, odpowiedzialną i do tego bardzo miłą lekarką... Pani doktor powinna Pani częściej przyjmować w Gdowie ;-)

Panią doktor szczerze polecam. Trafiłam do niej przez przypadek ale od razu urzekła mnie - jest miła sympatyczna i kompetentna.

Pani dr prowadziła moją ciążę i chętnie ją polecam! Pani dr jest bardzo konkretna, skrupulatna, wszystko wyjaśnia, wykonuje usg tak często jak potrzeba i prawie bezbłędnie oceniła wagę mojego dziecka. Każde badanie usg było wykonane dokładnie z oceną wszystkich parametrów. Jest faktycznie zainteresowana pacjentką, co widać np. po tym, że pamięta szczegóły z poprzednich wizyt. Nie widziałam, żeby odmówiła komuś przyjęcia w nagłej sytuacji poza kolejką. Polecam!

Znakomita Pani ginekolog. Więcej takich lekarzy, a nasza służba zdrowia będzie elitą!!

Byłam u Pani doktor w osteomedzie. Zadziwiła mnie ludzkim podejściem do pacjenta. Rozmawia i poświęca czas na wypytywanie o różne rzeczy, czego nikt do tej pory ze mną nie robił. Polecam na pewno nie pożałujecie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo