lekarz Robert Bonek

Neurolog

Dziękuję bardzo za szybką, profesjonalną pomoc . Pan doktor to Człowiek o wielkim sercu, z poczuciem humoru i ogromną wiedzą.To człowiek, który traktuje swój zawód jak powołanie .Wspaniały lekarz, profesjonalista a przy tym skromny, życzliwy, ludzki. Dziękuję z całego serca Panu Doktorowi oraz całemu personelowi oddziału Neurologicznego. Wdzięczny pacjent Bogdan Kociemba.

Dobry lekarz zna się na neurologi , jeśli chodzi o sm Najlepszy jakiego spotkałem.

On nie jest lekarzem, on jest mistrzem. Dziękuje

On nie jest lekarzem, on jest mistrzem. Dziękuje

Osobiście polecam tego specjalistę.Fachowośc, miłe podejscie do pacjenta i poczucie humoru.

Żaden lekarz w moim rodzinnym mieście nie umożliwił mi skorzystania z tylu specjalistycznych badań ile dr Bonek( a mieszkam w bardzo dużym mieście, pełnym "renomowanych" klinik, i innych placówek medycznych) Jestem zwykłą pacjentką w ramach NFZ. Informację o tym, że w szpitalu w Grudziądzu pracuje "neurolog z powołaniem" znalazłam w internecie. Warto było jechać 250 km ,żeby się o tym przekonać. Dr Bonek i jego zespół to ludzie przywracający wiarę w służbę zdrowia. I chociaż diagnoza mnie przeraziła - jakoś mniej się stresuję, wiedząc, że nie zostawią mnie bez pomocy. Doktorze - bardzo dziękuję. Iwona

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
None
Kormoranów 128/23
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna