Robert Borczyński

Bardzo dobry lekarz! Mieszkam w Niemczech juz 15 lat .Plomby jakie zakladal mi p. Doktor trzymaja do dzis,nie przebarwiaja sie a dzisiaj zrobiony rentgen potwierdzil profesjonalizm wykonania. Pozdrowienia dla p.Doktora.

Bardzo dobry stomatolog ,zeby leczone na szóstke .Tylko cena bardzo droga,a co wizyte coraz większa POLECAM

Rzeczywiście bardzo dobry, ale i bardzo drogi specjalista. Niestety nie przyjmuje z nagłym bólem, co jest bardzo dużym minusem.Kiedy można czekać to można, ale jak boli cię tak bardzo i usłyszyszy odległy termin, to .... Zniechęcił mnie bardzo przez to , choć od 4 lat byłam jego stałą pacjentką. W Brodnicy nie ma innych dobrych dentystów, ale znalazłam godne i tańsze zastępstwo w innym mieście.

Rzeczywiście bardzo dobry, ale i bardzo drogi specjalista.

za mało czasu poświędca pacjetowi, bo maksymalnie pół godziny i jednorazowao może leczyć tylko jeden ząb, z czego jestem niezadowolony.

Kompetentny, sympatyczny. Wszystko wytłumaczy. W razie nagłego wypadku przyjmuje bez umawiania się na konkretny dzień.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Brodnica"?

Roman Haenel

Chirurg stomatolog