Robert Borczyński

Bardzo dobry specjalista, "walczy" o każdy ząb. Uprzejmy, wyczulony na reakcję pacjenta. Nie wiem czy polecać, bo przez to ma coraz więcej pacjentów a to wydłuża oczekiwanie na kolejną wizytę.

Bardzo dobry lekarz! Mieszkam w Niemczech juz 15 lat .Plomby jakie zakladal mi p. Doktor trzymaja do dzis,nie przebarwiaja sie a dzisiaj zrobiony rentgen potwierdzil profesjonalizm wykonania. Pozdrowienia dla p.Doktora.

Bardzo dobry stomatolog ,zeby leczone na szóstke .Tylko cena bardzo droga,a co wizyte coraz większa POLECAM

Rzeczywiście bardzo dobry, ale i bardzo drogi specjalista. Niestety nie przyjmuje z nagłym bólem, co jest bardzo dużym minusem.Kiedy można czekać to można, ale jak boli cię tak bardzo i usłyszyszy odległy termin, to .... Zniechęcił mnie bardzo przez to , choć od 4 lat byłam jego stałą pacjentką. W Brodnicy nie ma innych dobrych dentystów, ale znalazłam godne i tańsze zastępstwo w innym mieście.

Rzeczywiście bardzo dobry, ale i bardzo drogi specjalista.

za mało czasu poświędca pacjetowi, bo maksymalnie pół godziny i jednorazowao może leczyć tylko jeden ząb, z czego jestem niezadowolony.

Kompetentny, sympatyczny. Wszystko wytłumaczy. W razie nagłego wypadku przyjmuje bez umawiania się na konkretny dzień.

Wspaniały lekarz spełniający wszystkie (!!!) oczekiwania pacjenta.Profesjonalna obsługa , nowoczesny sprzęt i sposób leczenia spełniający standardy europejskie. Szkoda tylko, że doba ma 7 dni , a ten zdolny lekarz nie może ( co jest oczywiste i naturalne) przyjmować przez cały dzień. Ewa C.

Byłam u pana Borczyńskiego na wizycie i byłam bardzo zadowolona ale cena zbiła mnie po głowie,więc postanowiłam zwiedzić wszystkich dentystów.Ceny były niższe ale niestety zbliżone do najdroższego stomatologa w Brodnicy i dziś po stomatologicznej pielgrzymce wracam w łaski pana Borczyńskiego,bo NIKT ze stomatologów w mieście nie dorasta do pięt panu Borczyńskiemu i mogę powiedzieć to głośno,tak by cała reszta to usłyszała i zastanowiła się nad swoją pracą.Wniosek:za złote rączki trzeba płacić i nie marudzić.NIKT w Brodnicy nie jest tak dokładny jak pan Borczyński.Zapewniam!!!!!!!!,a co najważniejsze ma wielką wyobraźnie i wie jak stworzyć gwiazdorski uśmiech.