lekarz Robert Busz

Psychiatra

Bardzo Pomaga moim pacjentom których wysyłam do specjalisty psychiatrii. To nie tylko moja opinia ale moich pacjentów. Rzetelny wspierający cieprliwy.w opinii moich pacjentów.

Wyrządził mi bardzo dużą krzywdę, wystawiając fałszywą opinię jako biegły sądowy. Jestem od zawsze abstynentem a napisał w opinii, że jestem alkoholikiem, w związku z czym podałem go do sądu cywilnego.

Brak profesjonalizmu. Brak empatii i podejścia do człowieka. Moja subiektywna opinia. Spotkaliśmy się 2 krotnie. Pierwsza wizyta i druga kompletnie się wyklyczaly. Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista.Godny polecenia, wytłumaczy,indywidualnie podchodzi do pacjenta i jest bardzo uprzejmym lekarzem.