lekarz Robert Chwiałkowski

Dietetyk, Psycholog

To nie lekarz ( co robi jego nazwisko na tej stronie?)nie dietetyk i nie psycholog. Jak można nazywać się dietetykiem, psychologiem i mówić, że przyjmuje się pacjentów w gabinecie jeśli skończyło się jakiś krótki, prywatny kursik psychotroniki. Słyszałem, że chętnie doradza kobietom w ciąży. Uwaga na znachorów

Słyszałem, że chętnie doradza kobietom w ciąży. Uwaga na znachorów

byl to pierwszy dietetyk u ktorego bylem wiec nie moge za duzo powiedziec po pierwszej wizycie jestem zadowolony zobaczymy jakie beda efekty.

ten Pan nie ma medycznego wykształcenia, żeby nazywać Go lekarzem ani nie ma prawa używać tytułu Psychologa, bo również nim nie jest - nie ukończył studiów psychologicznych tylko studium psychotroniki jest psychotronikiem - cokolwiek to znaczy

Nic konkretnego , tylko kilka wskazówek.Zbyt drogo i mało profesjonalnie. Kierując się tego pana wskazówkami przytyłam 4 kg w ciągu miesiąca...nie wiem co jest

Pan Robert jest super ! Dzięki niemu schudłam 24 kilogramy w ciąbu 6ściu miesięcy i nie musiałam się głodzić ! Dziękuję panie Robercie!

Ta osoba, bo lekarzem ten człowiek nie jest, nie zasługuje na żaden komentarz. Szkoda czasu i pieniędzy.

Znakomite podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera w czasie wizyt. Dieta świetna. Na początku trzeba się przestawić, ale teraz kilogramy same lecą. W tej chwili poleciałem 16 kg i wciąż spadam z wagi. Chodzę razem z żoną ona także spadła 10kg. Godny polecenia!!!

bardzo ale to bardzo kompleksowe podejście do pacjenta. DIETE trudno nazwac dietą. Sama przyjemność .Pierwsze 2 dni były gorsze bo pewnie nagła zmiana, ale potem...bez bólu.POLECAM z całego serca. Ten pan jest tez psychologiem i pokazałm mi jak dziala moja psychika na kilogramy...efekt..-15 kg i uśmiech na twarzy. POLECAM!