lekarz Robert Cierniak

Od kilkunastu lat chodzę na kontrole, a trafiłam pierwszy raz przy zajściu w ciążę. Moje doświadczenia są pozytywne. Nigdy nie zawiodłam się a usposobienie Pana Roberta Cierniaka zawsze mnie uspokajało - w przypadkach stresowych jest to dla mnie cenne. Fachowa wiedza, prowadzenie, podejście a czasem i chwila rozmowy - wszystko w samych superlatywach.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego "lekarza". Początkowo prowadził on moją ciążę, jednak szczęśliwie zmieniłam lekarza. Okazało się, że p. Cierniak zaniedbał wyniki mojej morfologii. Powinnam zacząć suplementację w celu poprawy, o czym nie wspomniał ani słowem (o ile w ogóle spojrzał na te wyniki). Słabsze wyniki były związane z moim gorszym samopoczuciem, co zgłaszałam temu panu w czasie wizyty, jednak skomentował to, bym cytuję "z nim nie negocjowała".

Super doktor, bardzo miły. Absolutnie polecam! Byłam troche nervova, ale dzięki uprzejmości i profesjonalizmowi lekarza sprawiła, że ​​poczułam się całkowicie swobodnie!

Przemiły, konkretny i rzeczowy lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnił, omówił kolejne kroki i uspokoił. Wizyty u tego Pana to przyjemność.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia - czuć, że jest lekarzem z powołania :) Szczegółowo wszystko wyjaśnił, dokładnie odpowiedział na pytania, badanie przeprowadzone było całkowicie bezboleśnie. Bardzo kulturalny i miły. Na pewno będę do niego wracać

Niestety nie mogę ocenić kompetencji lekarza ponieważ obydwie umówione wizyty nie odbyły się- dr odwoływał je w rano dnia kiedy były zaplanowane. Nie polecam osobom, które szanują swój czas....

Przemiły człowiek o wysokiej kulturze osobistej i bardzo kompetentny lekarz. Korzystam z jego porad od wielu lat, prowadził moją drugą ciążę. Bardzo dokładny i zainteresowany pacjentką.

Przemiły, uprzejmy, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnione, polecam każdej kobiecie z pewnością wrócę

z pewnością wrócę

Polecam doktora. Pierwsza moja ciąże prowadził i druga tez będzie :) Ciepły, sympatyczny człowiek. Cieszę się, ze na niego trafiłam :) polecam wszystkim Panią.

Polecam doktora. Pierwsza moja ciąże prowadził i druga tez będzie :)

Z początku miałam obawy, bo pierwszy raz szłam do Pana a nie do Pani ginekolog, ale Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, obejrzał, powiedział, że wszystko porządku i nie ma powodów do zmartwień, a dodatkowo zlecił kompleksowe badania. Co prawda nie wyjaśnił skąd się wzięły moje objawy, ale ja sama także nie dopytałam, także go o to nie winię. Szczerze polecam :)