lekarz Robert Gaczyński

Psychiatra

Godny polecenia pomógł mi już 2 razy za każdym razem szybko i skutecznie. W Radomiu próbowałem krychnowic ale nikt nie pomógł mi jak on POLECAM!!!

Umawiałem się na wizytę 6 razy zawsze byłem na czas niestety Pan doktor nie przyjmował z niewiadomych przyczyn albo niestety był PIJANY OMIJAJ TEN GABINET Z DALEKA TO ON SIĘ POWINIEN LECZYĆ

OMIJAJ TEN GABINET Z DALEKA
TO ON SIĘ POWINIEN LECZYĆ

Godny polecania lekarz, który pomógł mi w trudnych momentach mojego życia. Udało mi się rozpocząć wszystko na nowo.

Sekretarka odwolala wszystkich czekajacych tego dnia pacjentow. Pan doktor wyszedl z gabinetu pijany.

PRAWDZIWY, LUDZKI LEKARZ! BEZINTERESOWNY, UCZCIWY, ROZUMIEJĄCY LUDZKIE PROBLEMY. WYJĄTKOWO POMOCNY.

Najlepszy lekarz jakiego znam. W krychnowicach pomogl mi nie raz.

Najlepszy lekarz jakiego znam. W krychnowicach pomogl mi nie raz.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz który bardzo dobrze leczy. Polecam wszystkim chorym z dużą deprechą stawia ludzi na nogi.

Jeden z najlepszych w Radomiu, niestety prywatnie.

Jeden z najlepszych w Radomiu, niestety prywatnie.

Pierwszy lekarz pośród wielu w Radomiu który się mną naprawde zajął, oby każdy był taki.

Kompetentny o dużej wiedzy lekarz tym bardziej że młody przede 40 - ką,mn ie poświcił dużo czasu na wizytę lekarską w ramach h NFZ pomimo,że miał dyżur w czasie Świąt,poleciłbym go każdemu.