dr n. med. Robert Gajdadr n. med. Robert Gajda - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Robert Gajda

Kardiolog

Specjalizuję się w kardiologii sportowej, jestem specjalistą kardiologii i medycyny sportowej. Jako były wyczynowy biegacz - wielokrotny mistrz Polski AZS, do dziś czynnie uprawiający różne dyscypliny sportu np. biegam maratony, windsurfing, snowboarding - mam dobre przygotowanie do pracy ze sportowcami.
Przychodnia, którą prowadzę zatrudnia ponad 200 osób personelu, w tym ok. 100 lekarzy.
Diagnozujemy i leczymy prawie wszystko.

Nie jestem zadowolona z podejścia Pana doktora. Spóźnia się na wizytę i wpada do gabinetu prosto z treningu, zdyszany i spocony, nie zakładając przy tym nawet fartucha. Badanie USG trwało może z minute przy czym Pan doktor rozmawiał przez telefon, wyszłam z niczym zostawiając 200 zł. Komentarz Pana doktora do pielęgniarki,, lubimy takich pacjentów, szybkich i dobrze platnycj'' NIE POLECAM

Niestety moja opinia po wizycie jest mocno negatywna, może dlatego że na NFZ? Rekordowe zakażenia w skali kraju a poczekalnia pełna pacjentów bez wyznaczonych godzin, bo „pan doktor wyczytuje”, do tego spóźnienie 15 minut. W czasie konsultacji wyczuwalny niesamowity pośpiech i brak szacunku. Udałem się na wizytę z kompletem badań w celu ustabilizowania ciśnienia, jednak poza kartą informacyjną ze szpitala nie wzbudziły one w ogóle zainteresowania. Czas wizyty nie przekroczył 5 minut, jeszcze dobrze nie wyjaśniłem celu wizyty a już miałem diagnozę, że wszystko jest dobrze dobrane. W międzyczasie zrobione EKG w 5 sekund jakimś gadżetem na telefon, które pokazało chyba tyle, że serce jest na miejscu. Wystawiona „nibyrecepta” do zrealizowania w jedynej wskazanej aptece, na prośbę o normalną receptę do każdej apteki zaczęły się problemy. Wizyta zakończyła się w bardzo niemiłej atmosferze, nie otrzymałem żadnej pomocy, żadnych zaleceń, ostatecznie zostało mi zwrócone skierowanie żebym sobie szukał pomocy gdzie indziej.

Podpisuje się pod tymi opiniami ! Lekarz bardzo dobry i uprzejmy,Leczenie w pełni profesjonalne. Pozdrawiam Pana Doktora a także pracowników z całej grupy Gajda-Med. Wspaniała placówka,zespól specjalistów i ludzi Z KLASĄ.

Ostro biegam, niestety lekarz rodzinny niewiele mógł poradzić na moje sporadyczne bóle w klatce piersiowej. Trafiłem do Doktora Gajdy i po jednej wizycie i szeregu badań przeprowadzonych w gabinecie (EKG, Echo, cukier, cholesterol) wszystko jest jasne. Z ręką na sercu polecam:)

Zdecydowanie polecam, wizyta niezwykle konkretna, wszystkie badania na miejscu i od reki no i oczywiście odpowiednio dobrane leki, nie ma też problemu np. z założeniem Holtera, czy zrobieniem EKG. jedyny minus - trzeba przyjechać do Pułtuska:)

Profesjonalista z bardzo dobrym kontaktem, wzbudza zaufanie i uczucie, że jest się w dobrych rękach. Doktora cechuje skrupulatność i dokładność, a także ostrożność w podejmowaniu diagnoz. Na miejscu wykonuje EKG i Echo, zatem pacjent może liczyć na pewną diagnozę, powodującą skuteczność w leczeniu. Oby każdy specjalista w swojej dziedzinie był tak kompetentny. Zdecydowanie polecam!

bardzo dobry lekarz, mi bardzo pomogl, specjalista w dziedzinie kardiologii, wszystkie badania robi ma miejscu

Wybitny specjalista, kardiolog sportowy i czynny sportowiec - takie połączenie gwarantuje doskonały kontakt ze sportowcami. Przyjmuje w Pułtusku, w przychodni dysponuje super sprzętem pozwalającym na postawienie diagnozy podczas jednej wizyty - wiem bo korzystałem. Polecam wizytę u Pana doktora wszystkim, którym coś dolega oraz tych którzy chcą mieć pewność, że spokojnie mogą dalej trenować !!!

Świetny lekarz. Polecam z całym przekonaniem. Mi Pana doktora polecił kolega, jestem pod jego opieką już dwa lata - dzięki temu świetnie się czuje i mogę bezpiecznie trenować. Polecam!

Pan doktor jest znakomitym specjalistą. Konkretny, skupiony i bardzo rzeczowy. Polecam z ręką na sercu.