lekarz Robert Gajewski

Chirurg onkolog

Chirurgia Ogólna

Chirurgia Ogólna

Nie wiem czy o tym samym lekarzu pisze ,ale byłam ostatnio u pana doktora Roberta Gajewskiego w Pradnii Prywatnie i w Szpitalu .Faktycznie prywatnie przyjął mnie całkiem w innej atmosferze , tam miałam komfort porozmawiać i wykonał badanie jak oczekiwałam , w szpitalu żałuje że przyszłam . 3 godziny oczekiwania w tłumie nieżyczliwych pacjentów , pełnych pretensji

Lekarz zupełnie inny w gabinecie prywatnym. W szpitalu arogancki, niemiły, z lekceważącym podejściem do pacjenta. Omijać z daleka!

Uważam, że Doktor Gajewski to świetny specjalista i fachowiec . Nigdy nie trafiłam na tak wyrozumiałego, doświadczonego lekarza. Jego podejście do człowieka i jego problemu oraz zaangażowanie w swoją pracę bardzo podziwiam. Pełen profesjonalizm. Podczas wizyty umie podnieść na duchu, pożartować i rozładować atmosferę. Mimo skrępowania pacjenta Doktor sprawia, że to skrępowanie mija i jest tak jak poprostu ma być. Problem rozwiązuje raz na zawsze. Każdemu polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza. Brak profesjonalizmu i emparycznego podejścia do pacjenta. Lekceważący stosunek do chorego.

Ogromna cierpliwość, zrozumienie dla pacjenta, jego niewiedzy. Rzetelne i fachowe wykonanie zabiegu chirurgicznego, a także ciepło i empatia bijące od Pana Doktora, polecam serdecznie :)

Lekarz kompetentny, a zarazem miły i uprzejmy. Podchodzi do pacjenta z empatia, wycisza nadmierne obawy. Prawdziwie uspokaja, to co wydaje się przerażające dzięki niemu staje się mniej straszne. Pierwszy raz miałam di czynienia z tak dobrym człowiekiem i świetnym fachowcem. Polecam!

Bardzo słaby lekarz... może za kilka lat się wyrobi na razie nie polecam. A co do specjalizacji onkologicznej to człowiek dopiero ją robi więc jeszcze nie ma praktyki w tym zakresie. Nie polecam szukajcie innego doświadczonego lekarza.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia Potrafi rozładować stres pacjenta podczas zabiegów Zna się na rzeczy

Lekarz z powołania, podmiotowo traktuje pacjenta, życzliwy, ciepły przy tym bardzo dobry chirurg, godny polecenia