3,9

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego lekarza po poradę. Po przeczytaniu opinii na temat dr Gradzika, zdecydowałam się na wizytę (prywatną) i uważam, że to był jeden z lepszych wyborów. Chyba nie muszę tłumaczyć jaki stres towarzyszył mnie (młodej dziewczynie) podczas pierwszej wizyty u proktologa, na dodatek mężczyzny. Pan Doktor był bardzo uprzejmy, dowcipny, starał się rozładować nieco sytuację – myślę, że dzięki temu nie zeszłam na zawał w gabinecie :) Bardzo dokładnie wytłumaczył mi chorobę (okazało się, że wywróżone hemoroidy przez 1 lekarza jednak mi nie dolegają), rozrysował sobie wszystko w kartotece (żeby pamiętać „stan” przy nast. wizycie), zalecił dietę (dostałam pełną rozpiskę), przepisał maść (robioną w aptece-tanią). Oprócz tego zalecił pewną.. hm.. kontrowersyjną dla niektórych metodę leczenia (aby odbudować florę bakteryjną), ale mimo wszystko postanowiłam sumiennie wykonywać Jego polecenia. Od czasu tamtych wizyt po dziś dzień nie mam problemu z tamtymi dolegliwościami, czuję się fantastycznie i naprawdę gorąco polecam Państwu tego Lekarza :) Po moich rekomendacjach udał się do dr Gradzika mój tata, który również został wyleczony wcale niedrogim kosztem. Uważamy, że dr Gradzik jest kompetentnym fachowcem, który nie zbywa pacjenta po odklepaniu 5 minutowej wizyty..

Bardzo fajny lekarz bylam u niego i jestem bardzo zadowolona umi rozmawiac z pacientami jest mily i wie co robi zadko spotkac teras dobrych fachowcow polecam a Panu doktorowi bardzo dzienkuje

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek, skuteczny, kompetentny, miły.

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek, skuteczny, kompetentny, miły.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora, bardzo dba o pacjenta, zapewnia kontakt telefoniczny. Z całego serca polecam.

Kłamie - umawia się na wizytę wiedząc, że go w szpitalu nie będzie, a w czasie dyżuru bierze kasę jak za prywatną wizytę - całe szczęście, że nie byłam śmiertelnie chora - teraz nie zaufałabym mu.

Wciąż poszukujesz "Proktolog Bytom"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów