prof. dr hab. n. med. Robert Granowski

Byłam u dokotora Granowskiego z wynikiem rezonansu bez opisu. Doktor nawet nie spojrzał na rezonans , bo bez opisu- pełna profeska. Na moje sugestie ze stacji diagnostycznej, że mam najprawdopodobniej pęknięty krązek, który przmieszcza się do rdzenia w części lędźwiowej- co może prowadzić do paraliżu, doktor stwierdził że nie powinnam nawet była uzyskać takiej informacji, bo mało wiarygodna za to przyjąć jego brak informacji za diagnozę. Stwierdził, że powinno przejść jak się dobrze wyleżę zaznaczam nie patrząc w rezonans. jedyne co zrobił to wpisał w bazie luxmedu, że pilnie do konsultacji z neurochirurgiem gdzie nie zaznaczył pola 'pilne' więc był problem z pilnym umówieniem wizyty. Czasu poświęcił najwięcej na wypisanie zwolnienia, bo chyba już niedowidzi. A uprzejmy jest ale co z tego

Jest osobą rozważną i opanowaną, profesjonalnie podchodzącą do pacjenta.

Jest osobą rozważną i opanowaną, profesjonalnie podchodzącą do pacjenta.

Bardzo polecam pana doktora.Uważam że jest to lekarz który ma rentgena w rękach .Jest bardzo sympatyczny ,poświęca dużo czasu pacjentowi ,wyjaśnia ,tłumaczy .Bez żadnych obaw polecam .Jest super

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowiec w swojej dziedzinie. Przeprowadza szczegółowe badanie ortopedyczne i wywiad lekarski.