lekarz Robert Gruchot

2,4
1,6
1,2
1,8

nie polecam nikomu totalne zero wstyd dla całej izby lekarskiej...zero kompetencji,zero poszanowania pacjenta ......brak słów...

Rozmowa wyczerujaca, rzetelne podejście, leczenie dobrane do objawów z pozytywnym efektem, bez arogancji i poczucia wyższości ze strony lekarza spotykanego u większości.

Z panem doktorem spotkam się w sądzie już sprawa jest zgłoszona na prokuraturę - wystawia recepty bez badania na leki które mogą zaszkodzić.

Dzisiejsza moja proba wizyty u dr.Gruchota to gdyby nie dramat skonczyla by sie nie konczacym sie smiechem.Ta niby wizyta wygladala tak, pani przez okno wziela moje skierowanie a nastepnie jakis facet otworzyl drzwi i podal mi recepte i sierowanie na badanie wraz z rozpoznaniem, nawet nie wiedzialam c co to za facet.Na moje pytanie czy to Pan dr, wysmial mnie.Nie widzial mnie na oczy ale wyszedl z gotowym rozpoznaniem , nawet nie wiedzial po co do niego przyszlam. Uwazam , ze Pan dr. sam wymaga diagnozy i opieki lekarskiej.Uchowaj nas Boze od takich pseudo lekarzy.Odkad zyje na tym swiecie a mam juz sporo latek nie spotkalam sie z czyms podobnym .Radzilabym unikac tego pseudo lekarza , uciekac jak najdalej . Jola

Nie wiele mam do powiedzenia dobrego. Nad czym ubolewam. Lekarz wydaje się wymagać pomocy swoich kolegów po fachu. Tak kończy się wrażenie o posiadaniu nie jakiego MONOPOLU. Na swoje usługi. No gdzie ciemna masa przyjdzie, jak nie do mnie. Myśli sobie zapewne Pan doktor. A masa Panie doktorze, nie taka ciemna :) Pozdrawiam Jeśli masz tylko możliwość , wybierz innego lekarza.

Nie wiele mam do powiedzenia dobrego. Nad czym ubolewam.
Lekarz wydaje się wymagać pomocy swoich kolegów po fachu.
Tak kończy się wrażenie o posiadaniu nie jakiego MONOPOLU. Na swoje usługi.
A masa Panie doktorze, nie taka ciemna :)
Pozdrawiam
Jeśli masz tylko możliwość
, wybierz innego lekarza.