Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.

Zajebiaszczy doktorek. Wyśmienita amputacja. Nie ta noga co prawda, ale mnie też się czasem jebie. Teraz przynajmniej już nigdy nie wstanę lewą nogą. Elo ;)

Lekarz który mówi prawde i ,,nie ściemnia'',wyleczył dolegliwośći o których słyszałam wcześniej że są do wyleczenia !.Polecam !.

świetny specjalista, polecam wszystkim, którym nie udało się zaczerpnąć fachowej opinii u innych lekarzy, spotkałem się z wieloma opiniami na temat mojej dolegliwości, jednak Pan Doktor szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiegło w ekspresowym tempie

Rewelacyjny i kompetentny lekarz, świetny fachowiec, szybka i dokładna diagnoza, bez zbędnych badań i długich konsultacji, polecam jak najbardziej

SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA,UPRZEJMY, MIŁY,BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK GODNY POLECENIA,ZNAKOMITY SPECJALISTA

SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA,UPRZEJMY, MIŁY,BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK GODNY
POLECENIA,ZNAKOMITY SPECJALISTA

Świetny, młody, kompetentny. Po kilku wizytach plecy przestały boleć pomimo iż bolały bardzo. Szczerze polecam!

Świetny, młody, kompetentny. Po kilku wizytach plecy przestały boleć
pomimo iż bolały bardzo. Szczerze polecam!

Bardzo dobry specjalista z szerokim podejściem do problemów zdrowotnych[niekoniecznie wszystko do gipsu,niekoniecznie wszystko zoperować!!!].Szczególnie na zdjęciach RTG widzi patologie,które inni uwazają za normę?!.Doskonale leczy świeże zmiany urazowe!.Duża skuteczność stosowanej rehabilitacji!.Godny polecenia!!!.

Wielokrotnie leczył urazy moich dzieci które grają w piłkę.Moge tylko podzienkować.Z całego serca mogę Doktora polecać!.

Szybkie i skuteczne leczenie!.Rzadko spotyka się takich lekarzy!.POLECAM!!!.

Szybkie i skuteczne leczenie!.Rzadko spotyka się takich
lekarzy!.POLECAM!!!.