dr n. med. Robert Hasiura

Świetny chirurg proktolog. operował mi nowotwór odbytu. Operacja i rehabilitacja przebiegła bez żadnych komplikacji.

Fajny człowiek. Preferuje krótkie, konkretne wizyty. Kompetentny chirurg bardzo mi pomógł. Polecam

Hasiura=kasiura tak trafnie można ocenić pana doktorka. Wyjątkowy cwaniaczek jak potrzebujesz prawdziwej pomocy to i tak nie możesz liczyć na jego pomoc.Wyciągnie od pacjenta ostatni grosz a potem się na niego wypnie.

Hasiura=kasiura tak trafnie można ocenić pana doktorka.

szkoda słów, byle szybciej, byle jak - nie zawsze tytuł doktora nauk sprawdza się w praktyce, w tym przypadku - nie

Polecam! Bardzo dobry lekarz do którego udaje się dużo osób na poprawki po innych nieudanych zabiegach.

Zostałem dość dotkliwie pobity w wyniku napadu, rozległe krwiaki i sińce okularowe o wymiarach 4 cm na 5,5 cm każde oko w kolejnych badań stwierdzono złamanie łuku jarzmowego, rozcięty luk brwiowy potwierdzone przez biegłego sądowego. U dr w wypisanej karcie informacyjne stwierdził: otarcia naskórka twarzoczaszki, uraz głowy. Ludzie jak ja ma z taką kartą informacyjną iść do sądu, może w drodze ze szpitala do policji mnie napadł szatniarz? Przecież pierwszy lepszy adwokat bandyty to podważy. Szkoda publicznych pieniędzy na taką szopkę.. życzę temu panu kiedy znajdzie się w sytuacji kiedy zostanie napadnięty albo okradziony aby trafił na równie fachowego policjanta.

Specjalista w dziedzinie proktologi a także chirurgi naczyniowej a do tego po prostu dobry człowiek!