prof. dr hab. n. med. Robert Hese

Psychiatra

dno, obojętność, kasa najważniejsza,nieczułość, zarozumiałość, stary -lata pracy ( ?)sprawiły, że nie jest wrażliwy na ogromne cierpienie

( ?)sprawiły, że nie jest wrażliwy na ogromne cierpienie

Profesor Hese u którego leczę się od czterech lat na schizofrenie wielokrotnie pokazał że oprócz tego że jest lekarzem - oczywiście jest czlowiekiem. Kolejki do jego gabinetu sa zawsze długie pomimo zapisu na godzinę bowiem zawsze każdego wysłucha i do kazdego podchodzi indywidualnie. Choroba uwiera ale to zaszczyt że leczy mnie czlowiek tak wyjątkowy. Dziekuję mu za wszystko. I tak jak mu ostatnio powiedzialam stworzył sobie piekny pomnik z radości i wielu ocalonych. Profesorze proszę o tym zawsze pamiętać. K.M

Profesor jest mało kontaktowny, nie mówi, nie tłumaczy. Samemu trzeba wyciągać informacje, trudno dowiedzieć się coś na temat swojej sytuacji.

Leczenie u innych psychiatrów nie przynosiło żadnych efektów.Nie potrafili rozpoznać mojej choroby.Leczenie polegało na eksperymentach w przepisywaniu i przyjmowaniu leków.;Pan Profesor rozpoznał chorobę - depresję i bardzo mi pomógł.Leczenie nie polegało na eksperementach jak u innych lekarzy.Polecam bardzo wszystkim potrzebującym pomocy!

Jest bardzo kompetentny, spokojny, opanowany, uważnie słucha i spokojnie odpowiada na pytania. Da się wyczuć, że ma również duży szacunek do pacjenta. Polecam wszystkim takiego lekarza. Profesorze, dziękujemy za uratowanie życia.

Pan Profesor jest bardzo specyficzny. Za dużo się nie odzywa, zapisuje sobie wszystko nieczytelnym pismem, ale jak się zapytać wszystko wytłumaczy. Tylko trzeba samemu mówić i samemu pytać, nie bać się. Nie powiedziałabym, że jest bardzo uprzejmy, raczej zna swoją wartość. Nie spełnił moich oczekiwań, bo jestem ciężkim przypadkiem, po 4 latach leczenia nadal nie mam pewnej diagnozy. A u Pana Profesora leczę się ponad rok. To zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego do tej pory miałam, a miałam 3, bardzo, bardzo inteligentny i doświadczony, przejmuje się zdaniem chorego, potrafi słuchać. Chociaż czasem mnie denerwuje, to jednak po ludzku go lubię;)

Budzący zaufanie,ogromna wiedza, wrażliwy, opanowany, ostrożnie i dokładnie dobiera leki. Z szacunkiem nisko się kłaniam.Polecam

Poświęcenie, dobro, wysoki poziom wiedzy i kultura osobista.

Poświęcenie, dobro, wysoki poziom wiedzy i kultura osobista.

Leczę się u profesora od lat 16. Jest niewątpliwym autorytetem w dziedzinie chorób psychicznych. Bardzo kompetentny, o szerokiej wiedzy i szerokich horyzontach. To on właściwie zdiagnozował moją chorobę. Ze względu na wysokie koszty wizyty,obecnie 140 zł, próbowałam zmienić lekarza, ale szybko zmykałam z powrotem do jego gabinetu. Jedyny minus to ten, że w moim przypadku cały ciężar podtrzymania z nim kontaktu w trakcie wizyty spoczywa na mnie. To są moje doświadczenia, koleżanka, która się też u niego leczy nie ma takiego wrażenia.

Leczę się u profesora od lat 16.

To on właściwie zdiagnozował moją chorobę.

Pan profesor, to wielki autorytet. Dziękuję za wszystko.

Pan profesor, to wielki autorytet. Dziękuję za wszystko.