lekarz Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy

Polecam z całego serca dr Jandułę. Trafiłam na pogotowie gdzie zostałam szybko i trafnie zdiagnozowana. Pełen profesjonalizm. Polecam

A gdzie teraz Pan doktor przyjmuje? Kilka lat temu u niego byłem i rzeczywiscie jest to wspanialy człowiek i lekarz.

Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Diagnoza choroby trafna w 100%. Po 2dniach od wizyty, stosując się do zaleceń czuję, że wracam do zdrowia. Polecam niezdecydowanym.

Polecam niezdecydowanym.

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora.Trafilam na niego na pogotowiu ratunkowym z 3 letnim synem..wizyta przebiegla bezproblemowo.Lekarz ma duze podejscie do dzieci.Dokladnie wytlumaczyl sposob leczenia.

Kilka lat temu byłam ze swoim synem u dr Janduły i mogę powiedzieć że jako lekarz jest niedoceniany. Nie wiem czy ma specjalizację czy nie ale stawia bardzo trafne diagnozy. Byłam z synem u innego psychiatry ,dostał leki psychotropowe których mu wcale nie podałam bo wydawało mi się że nie ma potrzeby podawać mu tak silnych leków. Ktoś polecił mi dr Jandułę, udało mi się go jakoś odnaleźć i ubłagałam wizytę. Po rozmowie sam na sam z moim synem stwierdził ,że nie potrzebuje silnych leków ,wytłumaczył mi że jest dzieckiem wrażliwym i reaguje na pewne sytuacje inaczej niż inne dzieci co wcale nie oznacza że jest chory. Dostałam pewne wskazówki jak reagować i postępować . od tego czasu minęło 9 lat, i wszystko jest dobrze. Uważam też że nikogo nie powinno interesować życie osobiste lekarza .

NIE POLECAM, BRAK KWALIFIKACJI. SZUKAJCIE LEKARZY Z ODPOWIEDNIM WYKSZTAŁCENIEM. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ POZYTYWNYM OPINIOM.NAJCZĘŚCIEJ PISZĄ JE SAMI , LUB ZNAJOMI TYCH LUDZI.

Podejście do dzieci może i ma . Natomiast lekarz z niego żaden. Brak kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia. Nie potrafi leczyć ludzi może powinien spróbować ze zwierzętami?

niestety pan dr juz nie pracuje jako psychiatra a SZKODA MIAŁ NAJLEPSZE PODEJSCIE DO DZIECI

Polecam, zdecydowanie WYROZNIAJĄCY SIĘ. Niestety chyba nie leczy już dorosłych.

Polecam, zdecydowanie WYROZNIAJĄCY SIĘ. Niestety chyba nie leczy już dorosłych.

prosze o numer tel do tego lekarza bo wzbudza zaufanie ale nie mam jak sie z nim skontaktowac