lekarz Robert Kanonowicz

1,8
1,7
1,6
1,4

Najgorszy lekarz u jakiego byłam! Stwierdził obumarcie płodu i dał skierowanie na łyżeczkowanie - brak empatii, nakrzyczał! Poszłam do innego ciąża zdrowa dobrze rozwijająca się. Ten Lekarz nie powinien pracować w tym zawodzie. Za wizytę zapłaciłam 600 zł do ręki oczywiście za 15 min ! Nie polecam !

Robercie, czytam te opinie i nie mogę się nadziwić że niewdzięczne pacjentki tak nisko oceniają twoją uprzejmość i kompetencję. twój wdzięczny pacjent. Darek M

Robercie,
Darek M

Przez niecaly rok leczenia nic sie nie zmienilo w moim stanie zdrowia. Leczenie za to zaowocowalo falszywa diagnoza: PCO, braku owulacji przez ktora marteilam sie ze nie bede mogla miec dzieci, braku hpv na ktore rzekomk zrobil badanie a nie zrobil i mam je, mikrogruczolakiem przysadki mozgowej stwierdzinym bez tomografii na podstawie badania z proba metoklopramidowa ktorej sie nie wykonuje juz na ktorego przyjmowalam niepotrzebnie drogi i meczacy lek norprolac, i bog wie co by bylo gdybym dala mu sie pociac skalpelem. Do tego nie potrsfil przez 3 miesiace wyleczyc ...

Przez niecaly rok leczenia nic sie nie zmienilo w moim stanie zdrowia.
Do tego nie potrsfil przez 3 miesiace wyleczyc mnie z zapalenia, zwalajac cala wine na mojego partnera sugerujac ze mnie zdradzal,a on po sprawdzeniu nie mial na to wplywu,kazal mi robic irygacje z nadmanganianem potasu ktore doprowadzily do jeszcze gorszych powiklan, i calkositego zabicia mikroflory, na pytanie jak mam je robic kazal mi sie spytac mojej mamy (?) na dodatek chociaz trafilam do niego ze zmianami cin1 i zapaleniem szyjki macicy, podczas badania kolposkopii ktore wykonalam niedawno juz nieleczac sie u oana doktora okazalo sie ze wciaz mam niewyleczone przewlekle zapalenie szyjki macicy (od roku!), stad pewnie i infekcje. Kolposkopii sam nigdy mi nie zlecil wrecz powoedzial ze nie trzeba. Mogl mi zrobic krzywde i zribil na pewno psychiczna bo duzo sie wycierpialam przez takie pseudo leczenie a dotychczas na pewno wiele rzeczy juz by sie wyjasnilo.
Stracony czas. Przez takich lekarzy traci sie wiare w sluzbe zdrowia.
Najgorzej jak ktos zabiera sie za cos na czym wcale sie nie zna a UDAJE ze sie zna i to jest glowna cecha pana doktora.

WITAM drogie Kobietki. Zupelnie nie polecam Pana doktora, i w 100 procentach jestem przekonana,ze w tym gabinecie moja noga wiecej nie powstanie. Jak wskazuja na to pozostale opinie, Szanowny Pan Doktor jest bardzo slaby!! Jestem zazenowana jego zachowaniem,brakiem poczucia profesji i gburstwem. Jako mloda pacjentka oczekiwalam,ze tak rekomendowany lekarz bedzie zupelnie inny. Zupelna pomylka! W dodatku za tak krotka wizyte jaka mialam " przyjemnosc" odbyc bardzo sie ceni! Za bardzo! Takze apeluje Drogie Panie a wiem na pewno by trzymac sie od tego, ZADLUZONEGO gabinetu jak najdalej. Jest wielu lepszych lekarzy, blyskotliwych i o wiele bardziej obeznanych a przede wszystkim TANSZYCH!! Zupelny brak przylozenia do chorob, przylisywanych Nam lekow! Wazne by kieszen byla pelna bez wzgledu na wszystko!

To nie lekarz, a biznesmen. Najwazniejsze, ile moze zainkasowac ze swojej ofiary. No i jeszcze zaprzyjazniona apteka.... Lapidarnie, omijajcie szerokim lukiem tego Pana!!!

To nie lekarz, a biznesmen.
Lapidarnie, omijajcie szerokim lukiem tego Pana!!!

Odradzam stanowczo. Są inni specjaliście, Proszę się wystrzegać tego lekarza. Po wizycie u niego wyszłam rozstrzęsiona z płaczem, nawymyślał takich bzdur o moim zdrowiu że głowa mała.

Stanowczo odradzam. Przez telefon, kiedy na pytanie o powód wizyty chwilę się zawahałam, pomyślał (błędnie), że chodzi o ,,inną usługę", zaraz zmienił ton głosu i zrobił się bardzo miły mówiąc: ,,Rozumiem. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie". Podczas wizyty nic nowego nie powiedział. Za rutynowe badanie z USG wziął 310 zł, nawet nie wydając reszty, zabiegając wprost o następną wizytę. Strzeżcie się Drogie Panie! Drugi raz tam nie pójdę. Nie podważam kompetencji, bo nic nowego nie powiedział i nie zrobił, więc nie wiem jak ze skutecznością, ale na pierwszy plan wysuwa się niestety ogromna pazerność na pieniądze i nieuczciwość. Pozostał niesmak i wyczyszczony portfel.

w trakcie porodu ten gburowaty lekarz wyprosił mojego męża z sali (mieliśmy wykupioną prywatną salę na Solcu), kiedy zaczęliśmy z mężem oponować powiedział, że w takim razie zostawia nas i nikt nam w niczym nie pomoże. Po wyjściu męża chciał mi podczas porodu zaaplikować jakiś narkotyk - i minuta na podjęcie decyzji - dobrze, że była na wizycie druga pani Doktor i położna - spojrzałam na nie i po ich kiwaniu głową, wiedziałam, że to nic dobrego, więc odmówiłam. Nikomu nie polecam tego lekarza. Gbur nad gburami. Nie wiem dlaczego tacy ludzie pracują w służbie zdrowia, gdzie przecież tak ważny jest dobry kontakt z ludźmi.

Beznadziejny i gburowaty, arogancki, nie polecam tego lekarza jest wielu innych lepszych niz on szkoda czasu i nerwow

odradzam! podczas wizyty czułam się upokorzona

odradzam! podczas wizyty czułam się upokorzona