lekarz Robert Kiełbasiński

Bardzo mily lekarz, prowadzi moja kolejna ciaze i jest godny polecenia, mam pelne zaufanie do lekarza. Wsztstko tlumaczy dokladnie jest bardzo uprzejmy. Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Bardzo wspaniały człowiek wile mi pomógł po mimo bardzo trudnej sytuacji ,i po mimo duzych problemów z moją ciązą nie zostawił mnie samej z problemem tylko znalazł rozwiązane ...Goroco polecam ...

lekarz mily dzieki panu doktorowi jestem zdrowa i moge cieszyc sie zyciem.Pan doktor przeprowadzil u mnie operacje i uratowal mi zycie

Prowadził obie moje ciąże i byłam bardzo zadowolona, kompetentny, poświęcał tyle czasu ile należało, zawsze z ewentualnym pytaniem można dzwonić. W szpitalu obejmuje szczególną opieką i zainteresowaniem. Według mnie najlepszy ginekolog w okolicy. Szczerze Polecam!!!!

dobry, kompetentny i miły lekarz. zawsze zastanawiałam się kto jest gorszy dentysta czy ginekolog, po wizytach u dr Kiełbasińskiego wiem, że gorsi są dentyści;-)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Mikołów"?

Rafał Wilk

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4

Wiesław Banaś