dr n. med. Robert Klijerdr n. med. Robert Klijer - zdjęcie profilowe

dr n. med. Robert Klijer

Urolog, Chirurg ogólny

Robert Klijer – Ordynator w Oddziale Urologii COZL w Lublinie.

W 1991r. ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego ...

Robert Klijer – Ordynator w Oddziale Urologii COZL w Lublinie.

W 1991r. ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W 1994r. ukończył specjalizację I stopnia z chirurgii, a 1998r. z urologii (FEBU). W 1998r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Do listopada 2011r. pracował w Katedrze i Klinice Urologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na stanowisku asystenta, a od 2000 roku adiunkta. Od 2006 do 2011 pełnił funkcję zastępcy kierownika Kliniki Urologii UM w Lublinie.

Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Od 2011 pełnił funkcję lekarza koordynatora oddziału chirurgicznego w Szpitalu Żagiel Med w Lublinie. Od 2015r pełni funkcję zastępcy lekarza kierującego oddziałem Urologii w Centrum Onkologii w Lublinie. Autor i współautor 72 publikacji z zakresu urologii. Członek Polskiego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Udział w dorocznych zjazdach Europejskiego oraz Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego, miesięczny pobyt na oddziale onkologii urologicznej Bristol UK, Kursy z onkologii urologicznej Harvard University USA.

Udział w licznych badaniach klinicznych III fazy na stanowisku badacza, koordynatora, głównego badacza oraz koordynatora krajowego.

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie są nieocenione. Dzięki Pana profesjonalizmowi miałem poczucie bezpieczeństwa, zaufania i wsparcia. Dziękuję za oddanie, które wkłada Pan w swoją pracę i za życzliwe podejście. Jestem bardzo wdzięczny za Pański wkłada i oddanie w moje zdrowie.

Nie mogę powiedzieć że jestem do końca zadowolony z wizyty u Pana Doktora

Nie mogę powiedzieć że jestem do końca zadowolony z wizyty u Pana Doktora

Rzeczowy i konkretny. Naprawde godny zaufania.polecam.

Rzeczowy i konkretny. Naprawde godny zaufania.polecam.

zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi komentarzami

zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi komentarzami

zdecydowanie bardzo dobry specjalista, ma czas dla pacjenta ,kompleksowo podchodzi do problemy, zawsze opanowany, pełen szacunku do pacjenta

Bardzo dobry lekarz. Nie mam zastrzeżeń i gorąco polecam. .

Bardzo dobry lekarz. Nie mam zastrzeżeń i gorąco polecam. .

Wysokiej klasy specjalista, angażuje się w sprawy pacjenta, co więcej skutecznie pomaga. Mój wujek borykał się z problem prostaty, teraz to już końcówka leczenia , jest bardzo zadowolony z życzliwości i wiedzy lekarza.