lekarz ten zbagatelizował sytuację zdrowotną mojego taty....podejrzenie guza. Lekarz ten zlecił rezonans na który jest czekanie mc...pomimo przekazania informacji o stanie pacjenta(bardzo zły stan-m,im. ogromne trudności w przełykaniu), to ten "lekarz" nic nie zrobił!!!!!

W dniach 13.01 do 16.01.2014 przebywałam w klinice PUM w Szczecinie na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej.Przeszłam operację ślinianki przyusznej. Pragnę podziękowaćza za wspaniałą opiekę całemu zespołowi lekarskiemu i Paniom pielęgniarkom a w szczególności dr Robertowi Kowalczykowi za wspaniale przeprowadzoną operację. Dziękuję. Z pozdrowieniami wdzięczna pacjętka Kazimiera Anna Frankowska ze Świnoujścia

doktor kowalczyk jest moim lekarzem odkad skonczylam 10 lat, jestem mu wdzieczna za wszystko co dla mnie zrobil.

Z pewnością doktor ten jest świetnym specjalistą w chirurgii szczękowej. Niestety, jako chirurg stomatolog w moim przypadku się nie sprawdził. Z wyrywanego przez niego zęba (8mki) została część, powodując u mnie tzw. objawy niespecyficzne. Doktor był na tyle pewny siebie, że nie zrobił rtg zębodołu PO ZABIEGU. Po wizytach u lekarzach najróżniejszej specjalności (nie podejrzewałam, że to od zęba) w końcu poszłam do innego dentysty, który zrobił rtg i stwierdził u mnie odłamki wyrwanej 8mki i kawałki połamanej kości dziąsła. Dopiero, kiedy ten lekarz usunął ten "bałagan" - zaczęłam dochodzić ...

Po wizytach u lekarzach najróżniejszej specjalności (nie podejrzewałam, że to od zęba) w końcu poszłam do innego dentysty, który zrobił rtg i stwierdził u mnie odłamki wyrwanej 8mki i kawałki połamanej kości dziąsła. Dopiero, kiedy ten lekarz usunął ten "bałagan" - zaczęłam dochodzić do siebie.
Moim skromnym zdaniem: w placówkach prywatnych - zbyt pewny siebie, zbyt nonszalancki, nie uwzględnia tego, że zawsze każdy (w tym ON!) może się pomylić .