lekarz Robert Kozieł

Chirurg ogólny

Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim

Dzięki temu lekarzowi operacja, którą miałam to strata czasu i zdrowia. Kazał mi zbyt szybko wracać do pracy, co przyczyniło się do nawrotu choroby. Myślę, że nie zapoznał się dokładnie z historią mojej choroby i nie chciało mu się wypisać zwolnienia. Teraz mam kłopoty z funkcjonowaniem i czeka mnie kolejna operacja. Nie wiem czy tylko jedna czy więcej, okaże się to niebawem :(

Bardzo dobry chirurg. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Dokładnie bada, tłumaczy przyczynę choroby i sposób leczenia. Jest kulturalny. Można polecić go innym.

uratował mi dwa razy piersi. mam zaufanie jako chirurga tylko do niego. Jedyny problem ,że nie można dostać się do niego popołudniu. Nie wiem czy pracuje gdzieś poza szpitalem. Mam problem i muszę się z nim skontaktować bo innemu lekarzowi nie ufam.

Konkretny fajny lekarz, polecam jak najbardziej ;)

Konkretny fajny lekarz, polecam jak najbardziej ;)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Radom"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5