lek. med. Robert Kulik

Androlog, Ginekolog

Lekarz który jako nieliczny w dobie dzisiejszych czasów nie boi się kontaktu z pacjentem. Z uwagi na mój charakter pracy zgodził się poświęcić swój prywatny czas by odpowiedzieć na pytania jakie miałem przed umówionym zabiegiem pomagając przy tym podjąć właściwą decyzję.

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.

Bardzo polecam Pana doktora, rewelacyjne i fachowe podejście do pacjentek i dzidziusia 😉, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, szczery i bardzo kompetentny.

specjalista godny polecenia.Dokladny wywiad pacjentki,kompleksowe podejście.Polecam.

Lekarz godny polecenia!!!Miałam problem i Pan dr zajął się mną profesjonalnie.

Lekarz godny polecenia!!!Miałam problem i Pan dr zajął się mną profesjonalnie.

Nie zgadzam sie ze zdaniem ze dr kulik leci na kase. Odkad mnie prowadzi ( a to juz pare lat ) wypisuje tanie leki, zleca badania na nfz, jezeli chce zrobic u niego badania np do antykoncepcji to zawsze zaznacza,ze u niego jest drozej, bo po probki przyjezdza kurier i na miescie te same badania zrobie taniej. Poza tym doktor tlumaczy co mi dolega tak dlugo az ma pewnosc ze go rozumiem i nie jest drogi jak na warszawskie ceny a czasem cos spusci czy zrobi za darmo. Dlatego chodze do niego od lat i wydaje mi sie ze poprzednia oppinia o doktorze jest mocno naciagana, bo nie sadze zebym byla jedyna pacjentka ktora doktor tak dobrze traktuje :) sorki za brak polskiej czcionki :)

Witam. Dr Kulik to specjalista w swojej dziedzinie!!! Nie spotkałam się w życiu z tak dobrym lekarzem... wytłumaczy, uspokoi i pomoże w 100%. Niestety nie prowadzi ciąży:( Gorąco polecam

Witam.

wspaniały ginekolog. leczyłam się u niego wiele lat. ratował z opresji, pomagał, tłumaczył, zlecał badania. Czułam się u niego jakbym była jego jedyną klientką, której poświęca max czasu i zaangażowania.dobrze wydane pieniądze. Niestety z braku czasu nie prowadzi mojej ciązy, z czego było mi bardzo przykro, ale mam też dobrego fachowca ordynatora szpitala, więc nie narzekam ;) GORĄCO POLECAM

Bardzo kompetentny lekarz. Trafiłam do niego po przeczytaniu pozytywnych komentarzy na innym forum. Chodzę już do tego lekarza od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Odpowie na każde pytania, uspokaja. Gabinet również posiada specjalistyczny sprzęt. Nie czuje się, że jest się u ginekologa. Wizyty miłe i nie stresujące. Naprawdę polecam!

MOIM ZDANIEM JEST TO LEKARZ Z POWOŁANIA.BARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z JEGO USLUG.

MOIM ZDANIEM JEST TO LEKARZ Z POWOŁANIA.BARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z JEGO USLUG.