Od 15 lat zajmuje się leczeniem chorób skórnych i wenerycznych, a od 2006 roku wybranymi zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej ...

Od 15 lat zajmuje się leczeniem chorób skórnych i wenerycznych, a od 2006 roku wybranymi zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

Doświadczenie w Dermatologii zdobywałem pracując i szkoląc się w wielu ośrodkach Klinicznych w Polsce oraz zagranicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Etsetycznej ,Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.Nadal podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w ku...

Przesympatyczny, miły człowiek , naprawdę zainteresowany moim problemem. Jestem właśnie w trakcie leczenia i efekty już są bardzo zadowalające. Polecam wizytę!

ZDECYDOWANIE POLECAM! Miły, przyjazny człowiek. Pomógł mi w walce z wkurzającym trądzikiem :]

Dr. Kurzawiński to niesamowicie energiczny i pozytywny człowiek. Bez problemu rozładowuje napięcie towarzyszące wizycie. Potem dokładnie bada, patrzy, dopytuje i wypisuje receptę. Zamiast maltretować mnie azotem, przepisał żel, 2 tygodnie i po kurzajce nie ma śladu. Na pewno można do niego iść bez obaw.

Jestem zadowolony z leczenia łysienia, które dr Kurzawiński mi zalecił. Pierwszy raz od 3 lat nie wypadają mi włosy. Zupełnie bez sensu używałem wcześniej drogich preparatów dostępnych bez recepty. Okazało się że istnieją tańsze i skuteczniejsze metody dermatologiczne.

Wesoły i przyjazny pan doktor. W czasie leczenia pewny siebie i szybko diagnozujący problem. Z moją kurzajką rozprawił się raz dwa. Fajny człowiek, można do niego iść.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Leszno"?

os. Zamenhofa
Leszno