lekarz Robert Lodziński

Polecam serdecznie Zaufanie na 5 Poświęcony czas na 5 Tlumaczenie choroby na 5 Uprzejmość na 5 Calosc na 6 :)

Polecam serdecznie
Zaufanie na 5
Poświęcony czas na 5
Tlumaczenie choroby na 5
Uprzejmość na 5
Calosc na 6 :)

Byłam u Pana doktora i mogę powiedzieć, że to wspaniały i godny polecenia lekarz. Pan doktor posiada ogromną wiedze medyczną i bardzo dobrze wyposażony gabinet okulistyczny. Podczas wizyty czułam się bardzo pewnie i spokojna o to,że mój problem z oczami zostanie rozwiązany i tak też się stało. Podejście Pana doktora Lodzińskiego do pacjenta jest bardzo profesjonalne. Zdecydowany, opanowany i miły lekarz. Zostałam zbadana bardzo rzetelnie. Gorąco polecam.

Kompetentny, uprzejmy, bardzo dobrze wyposażony gabinet z możliwością wykonania kompleksowych badań. Pomocny w doborze rodzaju szkieł i opraw. Polecam

Chodzimy z rodziną do Pana Doktora już od paru ładnych lat. Złego słowa na niego powiedzieć nie możemy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z profesjonalizmem, wysłucha, doradzi. Podejście do dzieci na 6stkę z plusem! Polecę wszystkim serdecznie bo jeżeli ktoś chce zostać zbadany profesjonalnie i fachowo to własnie u p. Lodzińskiego.

Bardzo dobry specjalista, chodzę z dwójką dzieci bardzo miły uprzejmy , cieszy się dobrą opinią w całej okolicy, czego nie można powiedzieć o innych... Docieka problemu, dokładnie tłumaczy, bardzo spokojny, leczy moją 5 letnią coreczke i 7 letniego synka, chodziłam po kilku okulistach nikt nie mógł dobrze skorygować wady, dopiero Pan Doktor potrafił to zrobić. Polecam gorąco

Zdecydowanie odradzam. Przyszłam po raz pierwszy do doktora z dwójką dzieci na badanie wzroku. Synek nosi okulary od jakiegoś czasu, pan doktor po badaniu wzorku dwiema aparaturami zalecił szybciutko znacznie silniejsze okularki. Podobnie wyglądało badanie córki która wcześniej nie nosiła okaularów- szybkie spjrzenie na tablice z cyferkami i sprawdzenie na aparaturach - wyrok obowiązkowo okulary +2. Nie było ani chwili wahania, było za to kwieciste zachęcanie do dożywotniego kontynuowania leczenia u samego doktora co pół roku oraz zapewnienia, że niemal każde dziecko powinno nosić okulary. Pan doktor w swoim salonie ...

Zdecydowanie odradzam.
Przyszłam po raz pierwszy do doktora z dwójką dzieci na badanie wzroku. Synek nosi okulary od jakiegoś czasu, pan doktor po badaniu wzorku dwiema aparaturami zalecił szybciutko znacznie silniejsze okularki. Podobnie wyglądało badanie córki która wcześniej nie nosiła okaularów- szybkie spjrzenie na tablice z cyferkami i sprawdzenie na aparaturach - wyrok obowiązkowo okulary +2. Nie było ani chwili wahania, było za to kwieciste zachęcanie do dożywotniego kontynuowania leczenia u samego doktora co pół roku oraz zapewnienia, że niemal każde dziecko powinno nosić okulary. Pan doktor w swoim salonie oprócz gabinetu okulistycznego prowadzi też oczywiście sprzedaż okularów. Po wyjściu z gabinetu zaczął więc szybko wciskać nam usilnie oprawki, których wybór był jednak dość ograniczony. Coś mnie tknęło i wykręciłam się jakoś od zamawiania oprawek dla córeczki. Zamówiłam je u innego, mniej nachalnego optyka. Na szczęście dla pewności, że pan Lodzinski sie nie pomylil udalam sie do innego okulisty - i co uslyszlam? przepisanie okularów dla cóki było bezpoddtawne, pani doktor stwierdziła drobą wadę między +1 a +0,5. Sprawdzała jak córeczka widzi w szkłach +2 i bez zastanowienia stwierdziła, ze takie szkła by tylko jej przeszkadzały. Pani doktor nie widziała w ogóle potrzeby okularów w tym przypadku i zbyt silne okluary dla synka. Wróciłam więc do zakładu, w którym zamówiłam okulary dla córci i miła pani optyk chcąc pomóc dla pewności ściągneła do salonu innego okulistę. Ten również potwierdził, że doktor Lodzinski z pewnoscia popelnil błąd przepisując moejmu dziecku okulary. Według niego córka co najwyżej mogła by móc nosić +0,5 - jednak i takiej potrzeby nie widział tak naprawdę. Drugi raz potwierdzono, że dr Lodzinski popełnił poważny błąd, a córka w tych okularach widziała by znaczniej gorzej niż bez nich. Pan doktor moze się jedynie cieszyć, że nie mam czasu ani ochoty bardziej nagłośnić tej sprawy, co sugerowali mi ludzie, którzy odkryli jego błąd.