Robert Makuch

2,9

Zawsze profesjonalny, uprzejmy. Leczyłam zęby 13 lat temu. Do tej pory wszystko się trzyma. Uważam, że jest to jeden z najlepszych specjalistów w Przemyślu. Teraz wróciłam do nowego gabinetu przy Św. Jana i tradycyjnie jest wysoki poziom usług. Pan Doktor uśmiechnięty, zawsze pomocny, z humorem i zrozumieniem pacjenta. Ceny w granicach rozsądku Polecam tego dentystę.

Nie polecam. Bardzo źle czułam się po wyjściu od dentysty. Cały czas czuję dyskomfort. Gdybym wiedziała jak będzie wyglądać wizyta nigdy nie zdecydowałabym się na wizytę u niego. Pan Makuch jest bardzo nieprzyjemny. Sposób traktowania pacjenta jak i swojej asystentki zostawia wiele do życzenia.

Chodzę do Pana Makucha od wielu lat i zawsze jestem zadowolona. Wszystko w porządku, mam pewność, że jestem w dobrych rękach.

Nie polcem tego "lekarza". Uszkodził zęba do tego stopnia że potrzebne jest leczenie kanałowe, a wykonywał tylko odsłonięcie zęba. Nie pomógł wcale kiedy wróciłam bo nie radzilam sobie z krawieniem, jeszcze tego samego dnia. Nie wytłumaczyl kompletnie nic. Dyplomy wiszące w poczekalni mogą wzbudzać złudne zaufanie na które ten "człowiek" kompletnie nie zasługuje. Nigdy więcej do niego nie wrócę. A szkoda bo u Pani Doktor Makuch miałam robić aparat. Trauma jest taka że nie dam rady wejść do tego pomieszczenia. Absolutnie nie polecam. Obecny dentysta jest w szoku ze coś takiego można było zrobić.

Mistrzowskie podejście do pacjenta i profesjonalnie obsługa wykonaniu doktora Makucha ....Dziękuje i do zobaczenia na następnych wizytach :)

4 m-ce leczyłem i poprawiałem estetykę zębów, dr Makuch zdecydowanie top1. Jakoś i profesjonalizm rewelacja. Cena? (bo czytam tu o jakichś kosmicznych stawkach?) powiedzmy 110% ceny średniej przemyskiej, ale jakość materiałów i efekt bronią się z wielkim zapasem. W sumie nie poleciłbym tylko w 2 przypadkach: jeśli ktoś ma jakieś małe plombki do zrobienia i ich cena gra jakąś rolę oraz jeśli ktoś nie lubi znieczuleń (dr robi najlepsze znieczulenia jakie w życiu miałem, ale robi je chyba z automatu do wszystkiego:) mi to na rękę). Robiłem kilka niemiłych rzeczy ...

Robiłem kilka niemiłych rzeczy i nie mogę nie polecić, poza ty jeśli to nie mała plombka tylko coś większego cena jest już zwyczajnie atrakcyjna (skąd te wpisy o stawkach?). Zasadniczo 5/6 za całość, najwyżej w Przemyślu u mnie.

Masakra jeszcze nigdy w życiu nie czułam się tak źle po wyjściu od dentysty, Pan Makuch ma czarne poczucie humoru, które bawi chyba tylko jego samego . Kilkukrotnie leczyłam w gabinecie zęby i jestem niezadowolona , bo wydałam niemałe pieniądze a teraz muszę wydać jeszcze dwa razy tyle na poprawki . Nie polecam

Byłem w sytuacji awaryjnej złamałem zęba 1- kę górną ,będąc przejazdem w Przemyślu - zostałem bardzo dobrze przyjęty i profesjonalnie obsłużony koszt 200 Efekt JESTEM BARDZO ZADOWOLONY - WYGLĄDA BARDZO ESTETYCZNIE

zawiodłem się , ma pełno dyplomów tymczasem nie potrafi profesjonalnie zając się pacjentem, pobiera słone opłaty za wizytę.

nie polecam , leczyłam zęby długo i musiałam się jeszcze prosić o naprawę zębów, do tego wysokie stawki za usługi pobiera ten stomatolog i nie jest za sympatyczny.