lekarz Robert Markowski

Moja ocena to CELUJĄCY. Wcześniej odwiedziłam wielu doktorów ale tylko doktor Markowski pomógł mi w moim problemie.Bardzo kompetentny.Tłumaczy bardzo przystępnie.Przemyślne leczenie.Jest godnym polecenia lekarzem.Mam pełne zaufanie.Szczerze polecam.

Moja ocena to CELUJĄCY.

ŚWIETNY FACHOWIEC. Dzięki doktorowi moja córeczka jest zdrowa widział w USG to czego inni nie zauważali.Byłam u wielu innych doktorów nikt nie zaopiekował się nami lepiej. Mam pełne zaufanie do doktora Markowskiego.Jestem drugi raz w ciąży i nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził nas.Jest godnym polecenia.

Trafiłam do dr Markowskiego po opiniach przeczytanych w internecie w ciąży w 2015r. Byłam zachwycona Jego profesjonalnym podejściem do pacjentki, teraz również staram się o maluszka i wiem, że nikt w rejonie Gorzowa nie poprowadzi mojej ciąży tak dobrze mimo to,że wiele naczytałam się niezbyt pochlebnych opinii od czasu porzedniego porodu. Myślę, że jest to kwestia " księżniczek które myślą,że zapłacą to wymagają" a buzi nie odezwą na wizycie z jakimkolwiek zapytaniem a wtedy wiadomo "nie będziemy siedzieli i patrzyli sobie prosto w oczy " aby minął czas adekwatny do kwoty pobranej za wizytę 😜Jak dla mnie 👍 lepszego ginekologa nie ma. Polecam.

Lekarz bardzo dobry. Prowadził moją ciąże, która ze względu na powikłania należała do zagrożonych. Skończyło się szczęśliwie. Po ciąży doktor założył mi wkładkę antykoncepcyjną , szybko i prawie bezboleśnie. Nie zamienię go na innego, nigdy mnie nie zawiódł !!!!

Pan Doktor ma okropne podejście do pacjenta... Pierwsza i ostatnia wizyta, na której usłyszałam m.in. odp. na moje pytanie "nie czytała Pani w internecie?" Badanie usg wykonane za wcześnie, na którego podstawie wydana zła diagnoza.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gorzów Wielkopolski"?

Piotr Paszyński

Gabinet Prywatny
66-400 Gorzów Wielkopolski

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
szpitalna 1
Skwierzyna