dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!!
Dziękuję z serducha!!!

zawdzięczam Panu Matuszewskiemu zdrowie, skonsultował mnie, sprawdził starsze wyniki badań ( zlecone przez lekarza który od razu chciał mnie pociąć ), wysłał na douzupełniające i postawił słuszną diagnozę. Nie muszę być operowana, oby więcej takich osób, polecam

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia. U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Chciałem podziękować za udzielona pomóc. Byłem wcześniej u 3 innych ortopedow i wszędzie mnie żyli . Dopiero u doktora otrzymałem pomóc.DZIEKUJE .POLECAM

Chciałem podziękować za udzielona pomóc.

Dzień dobry. Polecam Pana Doktora Matuszewskiego. Byłam pół roku temu na wizycie. Podczas pierwszej wizyty postawił diagnozę, skierował mnie do szpitala. Dziś już jestem po operacji. DZIĘKUJĘ

Dzień dobry.
Polecam Pana Doktora Matuszewskiego.
DZIĘKUJĘ

Super gość,jakby wszyscy lekarze potrafili tak zająć się pacjentem,to po prostu żyć nie umierać. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Chciałem polecić doktora Matuszewskiego jako lekarza kompetentnego i godnego polecenia. Postawił prawidłowe rozpoznanie i w krótkim czasie wróciłem do zdrowia i sportu. Dziękuję.

Dziękuję.

W tym miejscu chciałabym podziękować Panu doktorowi za okazaną pomoc ,fachowość i ludzkie podejście.

Jestem zadowolony z leczenia. Podejście kompleksowe i konkretne. Uzyskałem należytą pomoc. Mogę polecić.

Jestem zadowolony z leczenia. Podejście kompleksowe i konkretne.
Uzyskałem należytą pomoc. Mogę polecić.

Witam. Jestem zadowolony w leczenia u Pana Doktora. Byłem na 3 wizytach. Kompetentny konkretny. polecam.

Witam. Jestem zadowolony w leczenia u Pana Doktora. Byłem na 3 wizytach.
Kompetentny konkretny. polecam.