dr Robert Mieżyński

Chirurg dziecięcy

Specjalista najwyższej klasy: niezwykle kompetentny, konkretny i zaangażowany, a przy tym sympatyczny i świetnie zorganizowany (profesjonalizm, punktualność, rzeczowość przy ustalaniu terminów i ich dotrzymywanie). Zabieg usunięcia dużego znamienia barwnikowego u dziecka przebiegł znakomicie. Lekarz godny polecenia pod każdym względem.

Bardzo dobry specjalista, a przy tym wspaniały człowiek. Dzięki umiejętnościom doktora nasza córka nie będzie miała blizny po zabiegu. Dziękujęmy bardzo!

dziekuje panie doktorze w imieniu mojej córci roksanki za wykonanie przeszczepu i cieszymy sie ze znów moja ksieżniczka jest usmiechnieta .polecam doktor godny zaufania

doktor godny zaufania

Lekarz-rewelacja!!! Jako jedyny podjął się operacji której inni lekarze się po prostu bali.Dzięki niemu moja córka odzyskała wiarę w siebie!!!Dziękujemy Panie Doktorze,z całego serca.Do podziękowań dołączają się dziadkowie,przyjaciele,znajomi, i wszyscy którzy widzą że moja córka wreszcie się uśmiecha!!!!llllll

W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć lekarza, o którym bez wahania można powiedzieć - to człowiek kompetentny, uprzejmy, godny zaufania - lekarz z POWOŁANIA - taki z całą pewnością jest dr Mieżyński - dziękujemy Panie DOKTORZE.Nowy Sącz.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Kraków"?

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Robert Wilk

scanmed
medicina

Anna Chrapusta

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14