dr Robert Mieżyński

Chirurg dziecięcy

Pan Doktor usuwał córce znamię, zaproponował nam szybszy termin z możliwością wykonania zabiegu oczywiście na NFZ, rewelacyjne podejście do małego pacjenta od początku do końca. Szczerze polecam - ANNA

Szczerze polecam - ANNA

Dziś tj.07.04.2021r. o godz.13. w klinice Medicina był operowany nasz synek Bartuś. -----Serdeczne podziękowania dla wybitnego chirurga,prawdziwego z powołania Lekarza Pana Dr.n.Med.Roberta Mieżyńskiego za wielkie Serce,fachowość,troskliwość o swoich pacjętów.Taki wspaniały b.rzetelny człowiek- lekarz zdarza się jeden na tysiąc - Klinika- Medicina - wysoki standart-czystość,bezpieczeństwo,sympatyczny personel - miejsce godne polecenia-bardzo wdzięczni rodzice Bartusia G.

Lekarz z powołania.. Konkretny człowiek gdyby byli wszyscy tacy lekarze jak doktor to każdy z przyjemnością szedł by na wizytę polecam.. Dziękuję za wszystko

Specjalista najwyższej klasy: niezwykle kompetentny, konkretny i zaangażowany, a przy tym sympatyczny i świetnie zorganizowany (profesjonalizm, punktualność, rzeczowość przy ustalaniu terminów i ich dotrzymywanie). Zabieg usunięcia dużego znamienia barwnikowego u dziecka przebiegł znakomicie. Lekarz godny polecenia pod każdym względem.

Bardzo dobry specjalista, a przy tym wspaniały człowiek. Dzięki umiejętnościom doktora nasza córka nie będzie miała blizny po zabiegu. Dziękujęmy bardzo!

dziekuje panie doktorze w imieniu mojej córci roksanki za wykonanie przeszczepu i cieszymy sie ze znów moja ksieżniczka jest usmiechnieta .polecam doktor godny zaufania

doktor godny zaufania

Lekarz-rewelacja!!! Jako jedyny podjął się operacji której inni lekarze się po prostu bali.Dzięki niemu moja córka odzyskała wiarę w siebie!!!Dziękujemy Panie Doktorze,z całego serca.Do podziękowań dołączają się dziadkowie,przyjaciele,znajomi, i wszyscy którzy widzą że moja córka wreszcie się uśmiecha!!!!llllll

W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć lekarza, o którym bez wahania można powiedzieć - to człowiek kompetentny, uprzejmy, godny zaufania - lekarz z POWOŁANIA - taki z całą pewnością jest dr Mieżyński - dziękujemy Panie DOKTORZE.Nowy Sącz.

Lekarz rewelacja!!!! Najlepszy na świecie!!!

Lekarz rewelacja!!!! Najlepszy na świecie!!!

Masakra, wizyta w ramach abonamentu dla firm w Medicinie na Grzegórzeckiej w Krakowie, wizyta trwała 1 minutę - dziecko miało podejrzenie złamania ręki, doktor popatrzył i powiedział że stłuczona ale dla pewności -zamiast zrobić RTG- zalecił jechać do Prokocimia na SOR. Pojechaliśmy, ręka złamana, gips od pachy po dłoń. NIE POLECAM