dr Robert Mikołajczyk

Od 14 lat chodzę na wizyty do dr Mikołajczyka. Prowadził dwie moje ciąże. Pełny profesjonalizm, uprzejmość. Odpowiada na każde pytania i nie ponagla na wizytach.

Jestem prywatną pacjentką innego lekarza. Podczas jego wyjazdu na konferencję naukową nie mogłam się z nim skontaktowć. Jestem w 16 tygodniu ciązy i miałam silne bóle podbrzusza.Udałam się na wizytę do dr Mikołajczyka. Przeprowadził ze mną krótki wywiad i szybko zbadał. Na moje pytanie co się dzieje, pan doktor Mikołajczyk odpowiedział, że to nie ma żadnego znaczenia, że jest to bardzo wczesna ciąża(16 tydz) i mam się spodziewać wszystkiego. Oświadczył, że jeśli chcę czegoś wiecej się dowiedzieć mam udać się do swojego profesora, który prowadzi ciążę.

te same wyniki badań interpretuje raz jako dobre innym razem jako nieprawidłowe,nie udziela odpowiedzi na pytania,często po wyjściu z gabinetu nie pamięta już co położna ma zanotować

Zawsze ma czas dla Pacjentki i w pore pomógł mojej mamie kierujac na operację.

Zawsze ma czas dla Pacjentki i w pore pomógł mojej mamie kierujac na operację.

Jest to lekarz godny polecenia. Spełnia moje oczekiwania.

Jest to lekarz godny polecenia. Spełnia moje oczekiwania.

ten lekarz ma slaby sprzet,nie wykryl mi torbieli na jajniku mimo iz mial az 4,5 cm,przegiecie,a tyle lat juz do niego chodze-zawiodlam sie strasznie,brzk mi slow

Jestem pacjentka dr Mikołajczyka, zdecydowanie jest godny polecenia. Wzbudza zaufanie, ponieważ jest kompetentny.

Jestem bardzo zadowolona, wizyta była o wiele lepiej przeprowadzona niż moje poprzednie u innego lekarza prywatnie. Zdecydowanie polecam:)Co do tego poświęconego czasu to niestety tak dużo pan doktor ma pacjentek, że te poświęcona ok 15 minut musi wystarczyć :)

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, w przeciwieństwie do większości ginów w Kaliszu