Robert Mochnaczewski

Nie polecam. Poszłam ze skierowanie na którym było napisane "PILNE!" zapytać czy mnie przyjmie, Dr Mochnaczewski stwierdził, że teraz to każdy lekarz rodzinny pisze na skierowaniu, że to pilne i że mnie nie przyjmie bo to nie jest ani uraz mechaniczny ani ciało obce (mimo, że na skierowaniu było napisane, że to może być ciało obce) spojrzał tylko na oko i stwierdził że to jakieś przebarwienie. W ten sam dzień poszłam do innego lekarza bez problemu mnie przyjął i oczywiście okazało się że to było ciało obce. Ja dziękuję za takiego lekarza....

Pan Robert Mochnaczewski jest najcudowniejszym lekarzem. Leczy mnie od urodzenia i to tylko dzięki niemu żyję i widzę. Polecam każdemu. Dodam że wizyty są na nfz a mimo to lekarz ma pełen profesjonalizm kulturę i jest bardzo miły

niezwykły profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta,nie tylko podczas wizyt prywatnych (jak to zwykle bywa u wielu lekarzy), ale -co stotne- tak samo w ramach NFZ

Polecam tego okulistę z czystym sumieniem .Profesjonalizm na pierwszym miejscu !! Wspaniałe podejście do pacjenta.Zawsze wytłumaczy chorobę i jej powód jak i również leczenie.Super okulista !!!!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza. Jest miły i spełnia moje oczekiwania.