Robert Murawski

Ginekolog

Z pełnym zaufaniem mogę polecic tego lekarza, wiadomo z wielu źródeł, że nie jest przez pewne wpadki cenionym ginekologiem, ale każdy popełnia błędy, tylko niektórzy bardziej je tuszują. Jak dla mnie to najlepszy suwalski ginekolog, bardzo pomógł mi w ciąży, jako jedyny z lekarzy zauważył chorobę mojego dziecka jeszcze w ciąży, nie mówił, że jakoś to będzie tylko jasno dał do zrozumienia co trzeba robić by ratować dziecko, polecił najlepszych lekarzy, pomagał mi cały czas tu na miejscu, wymagałam cotygodniowych wizyt okazał mi wiele ciepła i serca bezinteresownie bo nie liczył za każdą wizytę, nie zostawił bez szans jak inni nie umył rąk,
Naprawdę jest godny polecenia
Do prowadzenia ciąży bez powikłań każdy jest dobry ale jak coś już się dzieje polecam właśnie jego

Bardzo fachowy lekarz.Ma idealne usg i potrafi je dokładnie odczytać. Udziela wyczerpujących odpowiedzi. Do tego jest miły, uprzejmy i nie spieszy się. Polecam!!!

Polecam dr. Murawskiego. Jest bardzo uprzejmy i wszystko wytłumaczy dokładnie. Jestem w ciąży i jestem bardzo zadowolona, że prowadzi moją ciąże. Pozdrawiam.

nie mam nic do zarzucenia, wszystko odbywa się tak jak należy, polecam

nie mam nic do zarzucenia, wszystko odbywa się tak jak należy, polecam

Miałam uczucie,że nie interesuje się tym co do niego mówię. Wizyta z badaniem trwa 10-15 min. Denerwowało mnie to,że nic nie notował, a przy kolejnej wizycie musiałam znów od początku mówić z czym się zgłaszam - to jest męczące. Nie trafna diagnoza. Trochę inaczej są traktowane kobiety w ciąży. Na pewno lepiej.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Suwałki"?

Gabinet ginekologiczny
Bulwarowa
16-400 Suwałki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13

dr